Land Rover Defender bude odhalen ve Frankfurtu. Přenos bude streamován do celého světa

Velké odhalení je tady. Očekávaná novinka v podobě vozu Land Rover Defender bude odhalena již za necelé dva týdny. Datum premiéry je naplánováno na 10. září. Slavnostní odhalení může v danou chvíli vidět celý svět.

Termín odhalení vozu Land Rover Defender je naplánován na 10.9. V tento termín začíná první novinářský den na autosalonu ve Frankfurtu. A právě na něm má dojít ke slavnostnímu odhalení vozu. Aby však nebyli o danou show ochuzeni i běžní smrtelníci, bude celý přenos živě streamován do celého světa. Každý si tak bude moci v pohodlí svého obýváku pustit přenos přímo z Frankfurtu a podívat se na tuto novinku. Událost začíná přesně v 9:50 CEST, tak buďte připraveni. Na Land Rover Defender se samozřejmě bude moci od čtvrtka přijet podívat každý i osobně. Právě 12.9. se brány frankfurtského autosalonu otevírají pro veřejnost.

Vůz bude k dispozici ve třech verzích

Již před nějakým časem bylo potvrzeno, že Land Rover Defender má být k dostání ve třech verzích. A to ve variantě nejmenší s označením Defender 90, ve variantě střední s názvem Defender 110 a samozřejmě ve variantě největší nesoucí označení Defender 130. Jako první má podle dostupných informací jít do výroby verze Land Rover Defender 110, která bude k mání s pěti, šesti nebo sedmi sedadly. Bude na zákaznících, jakou možnost budou preferovat. V té se zákazníci svezou již počátkem příštího roku. Následovat má malá verze Land Rover Defender 90, která by měla být pro první zákazníky k mání v březnu roku 2020. Portfolio uzavře verze největší, tedy Land Rover Defender 130, který by měl být podle všeho k mání v srpnu příštího roku.

Objednávky přímo ve Frankfurtu

Koho by vůz natolik zaujal že by po něm zatoužil, bude mít možnost provést jeho objednávku osobně, přímo na autosalonu ve Frankfurtu. Tito zájemci také budou patrně i těmi prvnímu, ke kterým se vůz v roce 2020 dostane.

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora