lanovka s luxusním interiérem převzatým z BMW řady 7

Zajímavá spolupráce se odehrála mezi společností BMW a firmou Leitner, která se zabývá výrobou horských lanovek. Společně se opravdu vyznamenaly a provedly luxusní přestavbu jedné z lanovkových kabinek.

Výsledek je takový, že se z běžné lanovkové kabinky stal doslova luxusně zařízený pokoj, ve kterém nalezneme identický interiér převzatý z modelu BMW řady 7. Interiér v kabince přesně odpovídá  uspořádání, jaké nalezneme právě ve voze BMW 7 stávající generace a i po stránce prostoru se zde movitější cestující budou cítit velice pohodlně. 

Mohlo by vás zajímat:  Rodinná MPV rozhodně nejsou mrtvá. Zájemci o tahle auta pouze nevědí, v jaké kategorii hledat

Luxusně vybavená lanovková kabinka ve stylu sedmičkového BMW je dvoumístná a jak asi tušíte, zadní sedadla jsou převzata přímo z vozu a disponují  masážním programem či vyhříváním. Samozřejmostí je také kožené čalounění doplněné o Alcantaru. V interiéru lanovky nechybí ani loketní opěrka s držáky na dvě sklenice šampaňského a multimediální systém iDrive

Pokud si myslíte, že je tahle úprava pouhým konceptem, který nemá šanci na běžný provoz, tak jste na omylu! Přesně tato lanovka alá BMW 7 bude nasazena již tuto zimu ve středisku Hochzillertal, kde si ji bude možné objednat za cenu 150 Eur ( v přepočtu 3920 kč). V ceně je kromě luxusního svezení zahrnuto i exkluzivní parkovací místo u lyžařského střediska, láhev kvalitního šampaňského, dva celodenní skipasy a vodní postel v terapeutickém salonku Kristallhutte.

Mohlo by vás zajímat:  Lynčovat řidiče za špatné parkování není vždy namístě. Někdy je v tom dané auto nevinně