McLaren MSO 650S

Automobilka McLaren nedávno ukázala, jak vypadá model MSO 650S, limitovaná edice vozů, které vyrobila mclarenovská divize Special operations.

Nejdříve se mělo jednat jen o jedinečnou designovou studii pro autosalon v Číně, společnost se však rozhodla, že koncept zrealizuje a vyrobila padesátku vozů podobných původnímu konceptu. Edice MSO má na sobě ještě více karbonu než standardní model, dále unikátní boční otvory na přívod vzduchu, třídílný zadní nárazník a agresivnější zadní difuzor.

 

Další výhody přináší vozu lehká desetipaprsková litá kola v barvě palladium, které se pyšní efektem diamatového výbrusu na vnitřní hraně každého paprsku. Kola mají být navíc zhruba o 4 kg lehčí než ty, jež jsou dodávány ve standardní verzi, a drží je taktéž lehké, titanové šrouby. Čalounění interiéru je vyrobené z karbonově černé kůže a alcantary a nikde se nešetřilo ani uhlíkovým vláknem. Saténový karbon je v kontrastu k lesklému provedení povrchu vzduchových ventilů a palubní desky. To, že se jedná o limitovanou verzi, prozrazuje i plaketka s názvem na bočních prazích.

V nabídce bude jak varianta coupe, tak i spider. První vozy jsou očekávány do konce tohoto roku.

Zdroj:Leftlanenews