Mercedes-Benz CLA od Piecha Design

Tuningová společnost Piecha Design v těchto dnech představila stylingový balíček pro již tak skvěle vypadající model Mercedes-Benz CLA. Ten se může nově pochlubit četným množstvím nových prvků a matně černým lakem karoserie.

Základem úpravy se stala verze CLA 250, na kterou byl instalován sportovní bodykit. Ten obsahuje přepracovaný přední spoiler, difuzor nebo stříbrně matnou mřížku chladiče. Specialitou je čtveřice koncovek výfukového systému o průměru 90 milimetrů. Kromě nepřehlédnutelného bodykitu se tak vůz bude vyznačovat silným zvukovým doprovodem. Mercedes-Benz CLA 250 Piecha Edition je osazen sportovními koly z lehkých slitin (které mu opravdu sluší) obutými do výkonnostních pneumatik.

Kdo by očekával i změny pod kapotou vozu, ten bude pravděpodobně zklamán. Bohužel se jedná jen a pouze o úpravu exteriéru, tudíž pod kapotou bude k nalezení standardní benzínová motorizace o objemu 2,0 litru. Ten poskytuje poměrně slušný výkon 208 koní (155 kW) a 349 Nm točivého momentu. Motor je spojen se sedmistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou. Výkon je přenášen na kola přední nápravy. 

Zdroj: Piecha Design