Mercedes-Benz E63 AMG S-Model od Wheelsandmore

Německý úpravce Wheelsandmore se na našich stránkách neobjevuje poprvé. Tentokrát představil tuningový balíček pro Mercedes-Benz E63 AMG S-Model. Máme pro Vás bližší informace a fotografie.

Sedan Mercedes-Benz E63 AMG je sám o sobě velmi výkonným vozem, přičemž příplatková verze S-Model nabízí ještě zajímavější čísla – 577 koní a 800Nm. Společnost Wheelsandmore se však s těmito hodnotami nesmířila a rozhodla se dvojitě přeplňovaný V8 o objemu 5.5 litru ještě posílit.

Přemapováním řídicí jednotky motoru ECU, instalací vzduchového filtru F1 a nového výfukového systému se sportovním tlumičem úpravce dosáhl výsledných hodnot 700 koní a 1.100Nm. Maximální rychlost je omezena na 320km/h.

Wheelsandmore nezanedbal vůz ani po vizuální stránce. Na první pohled zaujmou nová dvacetipalcová kola 6Sporz2 s pneumatikami Continental Sport Contact 5P. Nepřehlédnutelná je také snížená světlá výška vozu, což mají na svědomí nové tlumiče nižší o 35 milimetrů.

Pro bližší informace a konkrétní ceny jednotlivých částí úpravy navštivte oficiální webovou stránku společnosti Wheelsandmore.

Zdroj: Wheelsandmore