MINI Countryman prošel mírnou modernizací

MINI Countryman se stal prvním modelem, který mohl nabídnout zákazníkům britské automobilky pohon všech kol ALL4 a čtyři dveře. Menší SUV disponuje délkou přes 4 metry a téměř po dvou letech prochází první modernizací, ta se podepsala především na interiéru.

Na americký trh dorazí zmodernizovaný Countryman ke konci tohoto měsíce a bude standardně vybaven zadní lavicí pro tři cestující, zatímco dvojice individuálních sedadel bude dostupná na přání a to bez příplatku. V interiéru nalezneme i další zaktualizované prvky, např. nové obložení; čalounění; výplně dveří nebo přepracované kruhy obklopující centrální rychloměr a čtyři výdechy vzduchu. Hlavní změnou jest umístění elektrické ovládání oken, to se přemístilo ze středového panelu na dveře a tím pádem se zvětšil odkládací prostor na středu.

Mohlo by vás zajímat:  Toyota Land Cruiser dostala tuningový balíček od Wald International

Pro exteriér jsou připraveny dva nové odstíny – Brilliant Copper a Blazing Red. Bohužel pod kapotou se neuskutečnily žádné proměny. Ceny zmodernizovaného MINI Countryman pro rok 2013 se odhalí během příštích týdnů.