Mladoboleslavská automobilka s novým fíglem na zákazníky

Chcete si koupit novou škodovku? Možná jste si vybrali nový model Scala, který je sice na první pohled moc pěkný, nicméně vybrat si můžete také jednu vymoženost. Nebaví vás už nápis Škoda? Pak si tam nechte napsat něco jiného. Není to ale jen tak.

Minimálně tři písmena, maximálně devět

Jestliže se rozhodnete, že si pořídíte novou registrační značku, měli byste si dobře rozmyslet, co na svém autě budete mít. Má to totiž několik pravidel. Především si nemůžete vybrat styl písma. Nápis, který si zvolíte, bude stejný jako nápis Škoda, všechna písmena budou velká a ve vysokém lesku. Kromě toho nápis:

  • Musí být bez pomlček
  • Musí mít tři až devět písmen

Vskutku originální nápad

Tuto možnost ale nebudete mít u všech nových nabízených aut, ale jen u modelu Scala s prodlouženým zadním oknem. Tuto možnost pak si můžete navolit již v konfigurátoru v balíčku Emotion a Image. Druhou možností, kterou lze zvolit, je ta, že tam také nemusíte mít nápis vůbec žádný. Je otázkou, co by se líbilo vám. Zda kufr například s vaším jménem, nebo kufr na kterém není nic. Možná toho někdo z vás využije. Na druhou stranu na nápis auto nejezdí. Posuďte sami, zda byste tohoto nápadu využili? Je to jen pro zvýšení prodeje těchto aut, nebo jde automobilce o originalitu? Těžko říci. Co byste si na kufr nechali napsat vy? Přezdívku, jméno nebo máte jiný nápad? Podělte se o něj.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Mazda uvádí do Česka novou generaci hatchbacku 2