Motoristický pořad Fifth Gear se vrátí na podzim, Tiff Needell nebude samozřejmě chybět

Automobilovým fanouškům musí srdce plesat, neboť momentálně ve světě jsou dvě velké televizní show o motorismu a další se chystají. Pochopitelně máme na mysli slušně rozjetý Top Gear a pak také pořad oblíbené trojice s názvem The Grand Tour.

Ovšem podle nejnovějších zpráv se na podzim vrátí i televizní pořad Fifth Gear. Pravda, nemá tolik příznivců jako Top Gear, ale jde také o kvalitní podívanou. V čele moderátorského tria bude nadále Tiff Needell.

Právě on potvrdil na svém twitterovém účtu, že natáčení nové série právě probíhá a vysílání bude zahájeno v září letošního roku. Za poslední roky, kdy došlo k pauze, se staré díly vysílaly na stanicích ITV4 i na kanálech BBC Discovery a History. Pokud jde o nové díly, ty budou odvysílány na obrazovkách QuestTV.

Prozatím nejsou známy informace o nové sérii ani o tom, zda se k Needellovi připojí Jonny Smith a Vicki Butler-Henderson. Každopádně, na Twitteru vede Tiff debatu společně se Smithem a Jasonem Plattem. Ten by údajně se mohl stát součástí týmu, neboť Tiff zveřejnil, že byli spolu pálit pneumatiky.

Mohlo by vás zajímat:  Citroën C-Elysée- další do party

Jestli Vám opravdu Fifth Gear nic neříká, tak premiéra se uskutečnila v roce 2002 a pořadu se zhostili dva moderátoři – Tiff Needell a Vicki Butler-Henderson. Ti testovali automobily uvolněným a informativním způsobem. Bohužel v roce 2009 byl pořad dočasně přerušen na Channel 5, ale o rok později se vrátil na některé britské stanice.