Na výlet i s vašimi potomky. Vybavte je kvalitními dětskými horskými koly

Současné omezení spojené s cestováním doslova svádí k tomu, že budeme letošní léto poznávat naši Českou republiku. K pohodlnému cestování se nám bude samozřejmě hodit naše auto, díky kterému nebudeme odkázáni na často omezující veřejnou dopravu. Auto nabídne výhodu i v tom, že snadno pojme naši cyklistickou výbavu. A to ať už dáme kola do zavazadlového prostoru, nebo na různé nosiče na střechu, nebo na tažné zařízení.

Vyrazte i se svými dětmi

Cyklistika se stává velmi populárním sportem, a tak není nic výjimečného naložit kola, vyrazit na vzdálenější místo a poznat jeho okolí ze sedla kola. A na takový výlet můžete vyrazit i se svými dětmi. Pokud mají to správné vybavení. Mezi osvědčenou volbu se řadí dětská horská kola značky Woom, která jsou navržena a následně vyrobena primárně s ohledem na dětské potřeby. Máme na mysli hlavně nízkou hmotnost, která zajistí zcela bezproblémovou manipulaci s kolem, za každé situace.

Zdroj obrázku: Woom

Jízda, která bude komfortní

Vyrazit na vzdálenější místo a projet jeho okolí na kole, by mělo být spojeno s pozitivním zážitkem. Nikdo se nechce celý den lopotit, dřít, a tak mít z výletu jenom špatné vzpomínky. U dětí to platí dvojnásob. I proto může dětem přijít vhod řada Woom OFF. Toto označení vychází ze slova off-road, tedy z možnosti vyrazit i mimo zpevněné silnice. Nízká váha kola, karbonová vidlice, hydraulické kotoučové brzdy nebo i kvalitní pláště jsou zárukou, že i váš potomek s tímto dětským horským kolem bez problémů zvládne jízdu náročnějším terénem.

Kolo se jim bude i líbit

Nejenom ženy zajímá, jak na kole budou vypadat a zda ladí s jejich outfitem. I děti více než vlastnosti kola bude zajímat to, jak vypadá. Zatímco vy budete u horských kol značky Woom spokojeni s parametry, váš potomek bude nadšen z toho, jaké unikátní a často i netradiční barevné kombinace jednotlivé modely nabídnou. A to není vše. U některých modelů lze získat i sady speciálních nálepek na ráfky a horní trubku, díky čemuž si lze design kola i speciálně vylepšit.

Mohlo by vás zajímat:  Kia Soul Red Zone - Speciální edice ve stylu Track'steru!
Zdroj obrázku: Woom

Bezpečnost především

Kvalitní horské kolo samo o sobě k bezpečné jízdě přispěje podstatnou měrou. Vy byste následně neměli opomíjet vybavit jak děti, tak i sebe ochrannými pomůckami, minimálně v podobě kvalitní helmy. Také nepodceňujte případný převoz kol na vašem voze. Jedině tak dopravíte do cíle vašeho výletu bez problémů a jediné co bude třeba udělat, je přesedlání ze sedadla automobilu na sedlo nového kola této značky.

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora