Najděte své auto na velkém parkovišti hned. Stačí použít jednoduchý trik

Velká parkoviště sice mají výhodu v tom, že na nich bez problémů zaparkujete, ale problém může nastat ve chvíli, kdy se ke svému vozu vracíte. Chodit po parkovištích nejenom nákupních center si už bohužel vyzkoušela řada lidí. Přitom jsou snadné metody, jak auto snadno najít na první pokus.

Parkujte stále stejně

Pokud jezdíte stále na stejná místa, kde parkujete, přizpůsobte tomu vaše státní. Auto nechávejte vždy na podobných místech. Máme na mysli stejné sekce daného parkoviště. Nebudete muset vzpomínat, zda jste nezaparkovali jinde a kde přesně. Pokud budete stále ve stejné sekci, v ní už vůz můžete snadno dohledat.

Buďte vidět

Ne vždy to ovlivníte, ale pokud to jde, zaparkujte tak, aby vaše auto bylo dobře vidět. Není vhodné s běžným osobním vozem parkovat například mezi větší vozy, které ho skryjí, a vy budete marně očima hledat, kde přesně se nachází. Také je vhodné zastavit na parkovacím místě tak, aby při procházení uličkami bylo vaše auto viditelné a vy jste ho snadno identifikovali.

Zdroj obrázku: Freepik

Využijte moderní technologie

I tudy vede cesta, jak své auto na parkovišti snadno najít. V mapových aplikacích je možné zaznamenat polohu, v aplikacích k vozidlu to stejné, a v případě některých lze dokonce nechat se k vozidlu navigovat. A ty nejmodernější vozy dokonce umí přijet samy k vám. A kdo to chce mít jednodušší, postačí mu využití fotoaparátu v mobilu. Tím si vyfoťte sekci a místo, kde parkujete.

Použijte dálkové ovládání

Pokud jste v blízkosti auta, mělo by na něho reagovat dálkové ovládání. Stačí jenom zmáčknout příslušné tlačítko na klíčku. Pokud nedojde k tomu, že si všimnete blikání a případně zvukového signálu, zkuste na to jít jinak. Pokud to vaše auto umožní, otevřete klíčkem zavazadlový prostor. Takto snadno uvidíte, kde vaše auto stojí. Jen pozor na velikost vašeho auta a výšku garážového stání, aby nedošlo k poškození dveří zavazadelníku.

Zdroj: https://www.wikihow.com/Find-Your-Car-in-a-Crowded-Parking-Lot