Nechce se vám vyndávat smetáček? Pořiďte si turbínu

Také každé mrazivé ráno v zimě trávíte několik minut ometáním auta? Pokud patříte mezi řidiče, kteří nemají to štěstí a nevlastní garáž a jsou odsouzení buď ke škrabce a smetáku, případně k odmrazovacímu spreji, můžete se inspirovat mužem, který to vychytal.

Nevěříte?

Ten se totiž stará o celkem velké množství aut, která jsou umístěná venku na rozlehlé ploše, a tak každý den oběhávat všechny se smetáčkem a škrabkou by dalo celkem velkou práci. proto má mnohem efektivnější řešení – traktůrek s turbínou. Jde o to, že na jeho čelní části je namontováno něco, co připomíná fukar na listí, který odfouká sníh z auta. Takže v podstatě máte tři možnosti:

  • Garáž
  • Smeták
  • Traktůrek s fukarem

No uznáváme, že si většina za vás vybere pravděpodobně první možnosti a že si pořizovat traktůrek s fukarem kvůli jednomu autu před domem, není úplně dobrý nápad, ale možná pro majitele autobazarů by to mohla být inspirace, ještě k nějakému levnějšímu řešení.

Klasika funguje

Navíc nevíme, zda fukar funguje také na námrazu – asi ne. Takže pravděpodobně většina z nás zůstane u toho, že si každé ráno nasadí rukavice a půjde škrabat. Co bychom ale také v zimě chtěli, dříve taky napadlo metr sněhu, nikomu to nevadilo a hlavně to nikomu nepřišlo divné. Jedině, že byste chtěli každé ráno uklízet sníh z každého auta z celého sídliště, to by se pak ten fukar asi hodil.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Unikly vám letošní Legendy? Podívejte se na reportáž z této unikátní show