Nejlepší dárek pro milovníky rychlých kol

Adrenalin a rychlá kola luxusních aut. Ačkoliv mezi nadšenci najdeme i ženy, jsou to právě muži, kteří nejčastěji sní o usednutí za volant luxusního sporťáku. A i když mnohdy tuto zálibu ženy nechápou, jsou to právě ony, které pak svým mužům chtějí jejich sny splnit. Naštěstí pro rodinný rozpočet nemusí hned kupovat vlastní vůz. Stačí pořídit poukaz na zážitkovou jízdu v supersportu.

Ferrari, Hummer nebo Porsche?

Nejluxusnější auta zvučných jmen může na chvíli řídit opravdu každý. Jak ale vybrat to pravé auto, ve kterém si obdarovaný projížďku maximálně užije?
Stylové rudé Ferrari ocení všichni milovníci italského luxusu. Čeká vás nablýskaná karoserie, kožený interiér s módními detaily. Ferrari je ve světě aut prostě pojem a každý fanoušek by si do něj měl alespoň jednou sednout a projet se.  Superrychlý Nissan GT-R ocení zejména fanoušci filmu Rychle a Zběsile, ve kterém se v něm proháněli ulicemi hlavní hrdinové. Pokud chcete obdarovat někoho, kdo miluje sílu, výkon a rychlost, vsaďte na právě tento supersport.

Mohlo by vás zajímat:  Jak sjednat nejvýhodnější povinné ručení

Projížďkou v Hummeru uděláte radost milovníkům adrenalinu a offroadových radovánek. Nejde o zážitek pro slečinky, Hummerem se jezdí náročným terénem, kde to chce vzít volat pevně do rukou. Ale nebojte se, slavný americký Hummer jen tak něco nepřekvapí.

Škola smyku – bezpečnost především

Kurz bezpečné jízdy, Škola smyku nebo také Školení bezpečné jízdy – to vše označuje skvělý zážitek a užitečný dárek. Škola smyku je adrenalin a zábava, ale také jedinečná možnost, jak si bezpečně vyzkoušet nebezpečné situace za volantem. Školy smyku můžete absolvovat po celé republice na speciálně upravených cvičištích. Součástí kurzu je vždy také teoretická část, při které se účastníci dozvědí vše potřebné a zopakují si zásady bezpečné jízdy.

Ať už se rozhodnete pro luxusní zážitek z jízdy v supersportu, adrenalinovou jízdu v Hummeru nebo cennou školu smyku, nešlápnete vedle. Všechny auto-moto zážitky pořídíte v zážitkové agentuře ESENNCE.cz.