Nejsnadnější přezutí pneumatik

Zimní období se blíží, což pro motoristy logicky znamená, že se chystají na nezbytnou výměnu pneu – tedy výměnu letních za zimní sadu. Pokud ji k dispozici nemají, musí si ji objednat, počkat na doručení, poté se objednat do příslušného pneuservisu, počkat na volný termín a teprve poté může být přezutí pneumatik realizováno. Letos však může být všem těmto problémům konec. A to díky webu Pneumatiky.cz, který je předním hráčem na trhu s novými pneumatikami, stejně jako s dalšími užitečnými doplňky pro váš vůz.

Nová služba pro přezutí pneumatik je pro 80 procent motoristů

Podívejme se společně na to, co vlastně můžeme očekávat. Služba s názvem Přezutí totiž cílí na každého, kdo si chce přezutí zimních pneumatik co nejvíce usnadnit. Aktuální čísla totiž říkají, že až 80 % motoristů nechává termín návštěvy až na konec října. Logicky platí, že v tento termín může být pneuservis doslova přeplněný a čekací lhůty jsou velmi dlouhé.
Zároveň musíme říci, že dle analýzy očekává až 85 % řidičů to, aby měli nové pláště na svém voze již do druhého dne. Tedy aby výměna pneumatik, které si objednají, proběhla právě nejdéle druhý den. Obojí dokáže služba s názvem Přezutí vyřešit.

Jak služba od Pneumatiky.cz funguje?

Velmi jednoduše. Zmíněný eshop Pneumatiky.cz je známý nabídkou širokého sortimentu všech typů pneumatik. Služba přezutí pneumatik však umožní zákazníkům nejenom jejich klasickou objednávku. Umožní totiž i objednat si konkrétní pneuservis, kam kvůli výměně následně dorazí. A nemluvíme jenom o místu, jelikož mluvíme i o konkrétním dni, stejně jako o konkrétním čase. V jednom kroku tedy dojde k objednávce pneumatik i k domluvení návštěvy v příslušném pneuservisu.
A vše je dotaženo k naprosté dokonalosti, to dokládá i fakt, že dané pneumatiky nejdou k zákazníkům, ale budou na ně čekat v příslušném servisu, kde bude služba Přezutí realizována. To znamená i konec problémů s poštou, nebo přepravní službou.

Jaké výhody služba přezutí přináší?

Podívejme se i na seznam klíčových výhod, které jsou spojeny jak s tím, že si objednáte doručení pneumatik do pneuservisu, tak s možností, že se objednáte na konkrétní termín. Mezi hlavní patří:
  • – výměna pneu bez čekání,
  • – jistota montáže pneumatik, které sami chcete,
  • – garance pevné ceny, bez plateb navíc,
  • – bez starostí s vyzvednutím pneu od přepravní firmy.
Mohlo by vás zajímat:  Chorvatsko autem: Kdo cestu plánuje teď, ušetří starosti i peníze

Jenom kvalitní pneuservisy

Samozřejmostí je, že zákazník při své objednávce získá pouze kvalitní pneumatiky. Jistotu má i v tom, že mu budou vyměněny jenom u kvalitních partnerů. Seznam pneuservisů totiž zahrnuje jenom ta místa, která se mohou pyšnit tím, že jde o prověřené provozovny, jež nepodvádí. Mezi ně patří třeba i známé servisy BestDrive, které přináší výhodu v tom, že bude výměna realizována za pevnou cenu, s jistotou solidního jednání. I to je jedna z klíčových výhod, jelikož při poslední kontrole ČOI zjistila pochybení u 38 procent pneuservisů.