Nissan Kicks určený pro surfaře mění barvu jako moře a má i vlastní sprchu

Automobilka Nissan vytvořila se svým crossoverem s názvem Kicks ideální automobil pro surfaře, ale určitě ho ocení i další aktivní sportovci, kteří hledají menší a přitom praktický vůz, se kterým si mohou své záliby užívat naplno. Kromě jedinečné barvy je Nissan Kicks pro surfaře vybaven i vychytávkami, které se jim budou zajisté hodit.

Auto přizpůsobené surfování a pláži

Na první pohled vás na surfařském speciálu Nissanu Kicks zaujme už netradiční a velice originální barva – ta není jednotná a mění se podle dopadu světla jako hladina moře. Zlaté části připomínají hru paprsků na vodě při západu slunce. Kromě designu je to však především vybavení, které z vozu činí skvělého společníka na pláž, když si chcete vyrazit zasurfovat. Má totiž:

  • Držák na surf na střeše
  • Vložku v kufru, která brání písku, aby se roznesl po celém automobilu
  • Nepromokavé a neklouzavé tašky
  • Skládací sprchu, která slouží pro omytí největšího nánosu písku před jízdou domu

Jednička na jeho-americkém trhu

Design automobilu bude připravován v latinské Americe a to speciálně pro místní trh, kde uplatní dobře své vlastnosti. Ani typ vozu nebyl zvolen náhodně – Nissan Kicks zde, stejně jako například v americkém Texasu, získal ocenění „Nejlepší SUV roku 2017“ a stále si drží díky své praktičnosti velkou popularitu.

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora