Nissan modernizoval kei car Moco

S novými nebo upravenými auty třídy kei se v poslední době roztrhl pytel. Naposledy se objevily informace a snímky faceliftovaného Nissanu Moco, který se dočkal nové verze pro dámy

Ta je také asi nejhlavnějším prvkem celé modernizace. Verzi Dolce poznáte podle odlišné přední masky, bi-xenonových světlometů s LED diodami pro denní svícení a odlišného designu kol. Pro všechny verze modelu Moco Nissan rozšířil nabídku barev o odstín Mokopichi

Interiér se dočkal nových barev Maroon a Ivory, stejně jako lepších materiálů i zpracování. Upraven byl přístrojový štít a na středové konzoli se nachází multimediální systém, který může být na přání vybaven také navigací.

Pod kapotou je zážehová šestistovka s výkonem 54, respektive 64 koní v přeplňované verzi, který je vždy spojen s automatem CVT a na přání též s pohonem všech kol. Upravena byla hospodárnost obou jednotek a díky novému systému stop-start nebo upravenému systému klimatizace spadá modernizované Moco do kategorie aut, která jsou oproštěná od daní. 

Základní cena malinkého Nissanu je 1 160 250 jenů (cca 223 000 Kč), za verzi Dolce dáte minimálně 1 402 800 jenů (cca 270 000 Kč). 

Mohlo by vás zajímat:  Nová experimentální jednotka Nissan má pouze tři válce

Zdroj: Nissan