Nová generace Golfu se pozdrží. Jaký problém automobilka řeší?

Možná, že si automobilka ukousla příliš velké sousto, které teď nedokáže spolknout. Snažila se o to, aby nový Golf byl co nejmodernější a aby ohromil širokou veřejnost. Bohužel však má problémy na základních parametrech – jako je vyhovění emisním předpisům a bezpečnosti. Výroba tohoto vozu tak musela být odložena.

Zpoždění výroby Golfu

Osmá generace Volkswagenu Golf měla přijít do výroby již v červenci tohoto roku. To se ovšem nestalo. A vůz nebude představen ani v září na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem. Důvodem je zřejmě to, že automobilka chtěla, aby byl tento vůz něco víc ve srovnání s konkurencí. Tak například došlo k těmto vylepšením, která ale způsobují problémy:

  • Vůz bude možné otevřít přes mobilní telefon místo klasického klíčku.
  • Navigační a informační systém jsou mnohem dokonalejší – obsahují okolo 10 až 20 milionů kódů.

Otevření vozu přes mobilní telefon

Jakkoli jednoduché je toto slovní spojení, vážou se  s jeho provedením samé problémy. Tak například každý uživatel vozu si může vytvořit vlastní profil. Pokud si pak otevře vůz pod tímto profilem, mělo by dojít k tomu, že se mu přizpůsobí nastavení sedadel, klimatizace, sloupek řízení a několik dalších systému. To je opravdu dobrý nápad, když auto sdílí více lidí.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Dodge představil nový levný sedan pro Mexiko