Nová generace Škody Yeti je za dveřmi. Která podoba by byla nejlepší?

Za rok facelift, za tři nová generace. Takový je časový harmonogram novinek v paletě Škody Yeti. Řeknete si, že je ještě relativně hodně času na odhadování podoby novinky. To byste se ale šeredně pletli!

Server Indianautosblog.com totiž přišel s několika návrhy nové generace Yetiho a jedním (řekl bych docela reálným) návrhem možné faceliftované podoby modelu. Ta se představí nejspíše již v průběhu jara příštího roku a bude více než podobná novému RapiduOctavii III. Nyní se ale pojďme podívat co všechno víme o zcela nové generaci Yetiho!

Mohlo by vás zajímat:  Venturi představilo v Paříži upravenou verzi buggyny America

Ta bude nejspíše rozdělena na dvě verze – větší se 7-mi sedadly a menší s 5-ti sedadly. Také již nebude sdílet platformu s Polem Mk.4 nýbrž dostane novou modulární podlahu MQB (větší bude jezdit na evoluci MQB-A a menší na MQB-AO). Bez ohledu na počet sedadel by měla být výroba nové generace Škody Yeti až o 20% nižší než té současné. Pod kapotou najdeme samozřejmě to nejlepší z koncernu VW – tedy poslední generace turbomotorů TSI a dieselů TDI. Výroba bude probíhat v Bratislavě, kde se již nyní dělají malá auta z tzv. New small family. 

Mohlo by vás zajímat:  Nová Honda Pilot

Nepochybně jde o zajímavé informace. Navíc, postupem času budou stále jasnější obrysy designu i technických řešení. A nyní sjeďte dolů a vyberte mezi návrhy nového Yetiho! Který je nejhezčí?

Zdroj: indianautosblog.com, autozeitung.de, autobild.de, carmagazine.co.uk