NOVÁ KOLEKCE OD DE AGOSTINI – RALLYE ZÁVODNÍ AUTOMOBILY! Sesbírejte kolekci nejlegendárnějších závodních aut v měřítku 1 : 43!

Rallye má již dlouhá léta velké množství fanoušků, kteří sledují své oblíbené týmy a hledají informace a zajímavosti o slavných jezdcích, automobilech a závodech. Nakladatelství De Agostini se rozhodlo shromáždit všechny tyto informace na jednom místě – v poutavém časopisu, který je spolu s miniaturou automobilu součástí nejnovější kolekce Rallye závodní automobily.

Objednejte si kolekci v předprodeji na stránce: ODKAZ NA STRÁNKY KOLEKCE. Použijte kód: KÓD, a získejte dárek navíc -> podložku pod myš!

O kolekci

Nakladatelství De Agostini znají především fanoušci modelářství. Kolekce, které nakladatelství vydává, jsou již řadu let velmi oblíbené. V každém čísle nejnovější kolekce RALLYE ZÁVODNÍ AUTOMOBILY se seznámíte s jedním konkrétním vozem. Kromě modelu v měřítku 1 : 43 bude každé vydání doprovázet časopis, v němž se fanoušci rallye seznámí se zajímavostmi a technickými detaily každého vozu, dozvědí se vše o jezdci a také o závodech, kde s daným vozem bojoval o vítězství.

O modelech

Nejnovější kolekce představuje vůbec poprvé ucelenou řadu modelů vozů mistrovství světa v rallye v měřítku 1 : 43. Každý model v kolekci byl vyroben z kovu s precizně provedenými plastovými díly. Za zmínku stojí také pečlivé

Mohlo by vás zajímat:  Pokutu nikdo nechce. Některé metody, jak ji nemuset platit, jsou však za hranou

ztvárnění vizuální stránky automobilů, zejména jejich věrné „válečné barvy“. O objednávce

Kolekci RALLYE ZÁVODNÍ AUTOMOBILY si můžete také objednat na našich internetových stránkách. Proč se vyplatí objednání kolekce? Nikdy Vám neunikne žádné číslo, protože všechna budou doručena na vaši adresu (poštovné a balné je zdarma). Navíc ve standardní nabídce získáte jedinečné dárky: 3 plakáty, pořadač, notes, a navíc model Fordu Fiesta WRC 2017 v měřítku 1 : 43!

V nabídce Premium získáte kromě dárků ze standardní nabídky navíc pět modelů rallye vozů Škoda v měřítku 1 : 43!

Rallye závodní automobily

Kolekce modelů vozů rallye zcela jistě zaujme všechny fanoušky motorismu a rallye závodů. A to v neposlední řadě proto, že je to dosud nevydaná, exkluzivní kolekce, díky níž se čtenáři seznámí s tím nejzajímavějším z adrenalinového světa rallye závodů!

Na nic nečekejte a objednejte si kolekci v předprodeji na stránce: https://bit.ly/Rallycars_cz. Použijte kód: PROMORALLY, a získejte dárek navíc -> podložku pod myš!

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora