Nová speciální edice Chrysleru 300

Chrysler, potažmo Jeep a Dodge, jsou v poslední době poměrně vysazení na speciální edice svých modelů. Jak jinak si totiž vysvětlit fakt, že na Chrysleru 300 Motown ještě ani nezaschnul lak a Chrysler už představuje další limitovanou edici modelu 300.

Ta je již podle názvu (glacier = ang. ledovec) určena pro zimní radovánky. Změny exterieru tak nejsou nikterak výrazné a omezily se pouze na lesklé kryty zrcátek, použití černého chromu, instalaci 19-ti palcových kol a možnosti připlatit si za speciální lak Glacier Blue Pearl v kombinaci s černou střechou. 

Mohlo by vás zajímat:  Luxusní garáže od palazzio.cz

Interier nabídne do černa laděný motiv. Sedadla jsou čalouněná kombinací látky a kůže, zatímco na palubní desce hledejte klavírní vzor. Speciálně na míru automobilu byly vytvořeny koberečky s logy modelu a pod volant se dostala pádla převodovky. 

Pod kapotou může být jeden z dvojice motorů. Slabší je šestiválec 3.6 o výkonu 300 koní, roli silnějšího motoru má na starosti osmiválec Hemi o objemu 5.7 litru a výkonu 363 koní. A jaká by to byla zimní edice bez pohonu všech kol! 

Mohlo by vás zajímat:  Porsche představuje Macan T. Historicky první sportovní vůz s více než párem dveří, který nese speciální označení

Cena modelu 300 Glacier Edition, který je odvozen z verze 300S je 36 845 dolarů (cca 709 000 Kč).