Nové logo John Cooper Works bylo představeno během závěrečného podniku sezóny

P90530938 Lowres Mini John Cooper Wor

Finále sezóny 2023 Rundstrecken-Challenge Nürburgring, jeden z nejzajímavějších motoristických podniků v Německu, poskytlo týmu Bulldog Racing ideální příležitost k prezentaci nového loga John Cooper Works v akci. Dynamický design loga odráží sílu značky John Cooper Works a byl působivě předveden uprostřed vzrušující, ale deštivé závodní akce.

Nové logo John Cooper Works představuje vášeň a sportovní charakter značky. Nahradí dosavadní logo JCW na všech vozech nové rodiny MINI představené v září.

„Nové logo John Cooper Works je vyjádřením bezmezného nadšení a hrdosti, které k John Cooper Works cítíme. John Cooper Works a motoristický sport hrají hlavní roli v DNA značky MINI. I v budoucnu budou hnacím motorem našeho inovativního ducha a kreativity,“ říká Stefanie Wurst, ředitelka značky MINI.

Mohlo by vás zajímat:  Řidiči ve městech často ignorují povinnost přezutí na zimní pneumatiky

S vozem MINI John Cooper Works Edition závodili Sebastian Sauerbrei (D) a Friedhelm Thelen (D). Za volantem MINI JCW dosáhl Sebastian Sauerbrei svého nejlepšího osobního umístění v letošním 24hodinovém závodě. Friedhelm Thelen je expertem na Nürburgring a šéfem týmu Bulldog Racing.