Nové vozy Škoda překonávají svou třídu

O tom, že na českém automobilovém trhu je nejoblíbenější značkou česká Škoda, není třeba pochybovat. Automobily mladoboleslavské značky dlouhodobě vládnou tuzemskému trhu doslova s drtivou převahou. A rozhodně to není proto, že bychom byli národem zarytých patriotů, ale proto, že Škoda nabízí kvalitní automobily za příznivou cenu. Právě vyrovnaný poměr kvality a ceny je hlavním důvodem obliby vozů Škoda na našem trhu. Jednotlivé modely se dokonce drží na vrcholu ve svých třídách, což dokazují i nejnovější auta z dílny mladoboleslavské automobilky.

Mohlo by vás zajímat:  Ochranné potahy do auta pro psy

Nová Fabia 2015 si oblibu získala velmi rychle

Dlouho jsme museli čekat na to, až konstruktéři Škoda představí nový design verze Škoda Fabia 2015, ale nutno uznat, že čekání stálo za to. Z přítulného domácího mazlíčka s oblými tvary se stal v nové verzi dravec s ostrými rysy. Panoramatická střecha namísto plechové je také velmi zásadní změnou základní výbavy. Některé vybavení Fábií spíše patří do vozů vyšších kategorií. Jedná se například o bezklíčové startování, systém Hill holder control, nebo možnost propojení palubního displeje s chytrým telefonem.

Mohlo by vás zajímat:  Konec platnosti autolékárniček v roce 2014

Nová verze Superb je pravým elegánem

Obliba ostrých rysů u mladoboleslavské automobilky se projevila také u nejnovější verze modelu Superb. Nová Škoda Superb ovšem čerpala největší část inspirace u velmi kladně oceňovaného modelu Version C. kombinace dravosti a přirozené elegance je největším tahákem tohoto vozu. Škoda dokazuje, že kvalitní reprezentativní modely může nabízet i tuzemská automobilka. Technické zajímavosti nejnovějšího modelu Superb se dozvíte ZDE.

Nechcete nový vůz? Poohlédněte se po předváděcích

Ačkoliv vozy Škoda nabízí za vysokou kvalitu velmi přijatelnou cenu, ne vždy chceme investovat finance do nákupu nového automobilu. Na druhou stranu chceme, aby automobil byl minimálně ojetý a v dobrém technickém stavu. Vhodným řešením této situace jsou předváděcí vozy. Předváděcí vozy Škoda je možné najít u specializovaných prodejců této automobilky.

Mohlo by vás zajímat:  Renovace veteránů v Brně