O edici Cadillac CT6-V byl obrovský zájem. Auta se prodala za necelou hodinu

Jsou vozy, které mají určitou prestiž, které mají určitou výjimečnost a které zkrátka a jednoduše lákají. Sem je třeba zařadit novinku v podobě vozu Cadillac CT6-V. Značka je populární především v USA a právě na tento trh automobilka pochopitelně cílí. Zde ho primárně představila a zde ho také nabídla k prodeji. Jak už napovídá název, jedná se o vylepšenou variantu klasického sedanu s označením Cadillac CT6. Už to vzbudilo značný zájem.

Možnost předobjednat si Cadillac CT6-V skončila za hodinu

Vůz bylo možné pořídit ve formě takzvané předobjednávky. Tedy závazně poptat a poté čekat na jeho výrobu. Očekávalo se, že o Cadillac CT6-V bude velký zájem. Tak velký ale čekal málokdo. Předobjednávky byly po pouhé 1 hodině od jejich startu ukončeny. Proč? Nebylo co prodávat. Automobil byl tímto způsobem vyprodán za necelých 60 minut. Kdo si nepospíšil, ten má smůlu.

V čem je vůz výjimečný

Proč vyvolal Cadillac CT6 takový rozruch? Stačí se podívat na několik jeho parametrů a musí to být každému jasné. V první řadě je to výkon vozu, který zajišťuje motor s objemem 4,2 litru, který nabídne výjimečných 550 koní. Dále nelze zapomenout na výjimečný design a jak je zvykem i velký komfort a také pohodlí během jízdy.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  ABT představil tuning modernizovaného Audi S8

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora