Ochranné potahy do auta pro psy

Chystáte se na cestu se svým psím miláčkem a řešíte jak to udělat, aby interiér vašeho vozidla nebyl znečištěný, poškrábaný a plný psích chlupů? Pak by vaší pozornosti neměly ujít speciální ochranné potahy do auta.

Pes v autě bez speciálních potahů je problém. Autopotahy chrání váš automobil před poškozením a znečištěním, jehož nákladné čištění by Vás stálo „majlant“.  Ochrání povrchy sedadel, ale také čalounění kufru před nečistotami a chlupy psa. Autopotahy jsou pro majitele psů nezbytným pomocníkem na cestách, výletech, dovolených či bonitačních výstavách. Na výběr je celkem široký sortiment autopotahů pro psy. V nabídce naleznete autopotahy na zadní sedadla, ale i potahy k ochraně povrchu nákladového prostoru. Kromě samotných autopotahů existují také vaky pro velké psy, takže pokud vlastníte irského vlkodava, máte po starostech.

Výrobci ale mysleli taky na majitele čivav a vyrábějí i autosedačky pro malé psy. A pokud si váš nejlepší přítel potrpí na komfort, pořiďte mu pohodlný cestovní pelech, který se aplikuje v zavazadlovém prostoru nebo cestovní lůžko aplikovatelné na zadních sedačkách.

Ochranné potahy pro psy jsou velmi šikovné i z toho hlediska, že přesah potahu zabrání poškrábání nárazníku při skákání vašeho čtyřnohého přítele do kufru. Autopotahy jsou vyráběny z měkkého a neklouzavého fleecu, což zajistí jak komfort na delších cestách, tak zabrání sklouzávání psa ze sedačky. Spodní vrstva je z voděodolného nylonu, takže Vás nezaskočí žádné sliny, mokrá srst či něco horšího.

Manipulace s autopotahy pro psy je opravdu snadná, a to díky nylonovým popruhům. Nemějte obavy, že by se potahy nedaly aplikovat ve více členěných prostorech u dělených zadních sedadel, jelikož je možné jisté typy pomocí zipu rozdělit tak, jak to bude pro Váš typ vozu nejvhodnější. Produkty jsou nabízeny v černé a béžové barvě a jejich čištění je opravdu snadné. Znečistění malého rozsahu se snadno zbavíte pouhým otřením vlhkým hadříkem a při větších nečistotách je jej možné prát v pračce na 30°.

Mohlo by vás zajímat:  Nové vozy Škoda překonávají svou třídu

Ceny těchto produktů jsou více než přijatelné, pohybujeme se v cenovém rozsahu 350–1400 Kč. U objednávek nad 1000 Kč Vám například eshop www.mujmazlik.cz nabízí dopravu zdarma a zboží, které je skladem, doručí v rozmezí 3–5 dnů.