Olda: Když mě viděli, co patlám na čelní sklo, smáli se mi. Když se mi přestalo mlžit, každý chtěl znát můj trik

Wiper 2870283 1280

Zamlžené čelní sklo je noční můrou. Já na něho vyzrál pomocí známé věci, kterou má každý muž v koupelně. Stejně jako mnoho jiných, i já se tento postup dozvěděl z diskuzního fóra. Nutno říci, že jsem mu nejprve moc nevěřil, ale rozhodl jsem se, že to zkusím. K mojí smůle jsem zrovna při aplikaci potkat několik sousedů a známých, kteří se hodně podivovali, co dělám. Abych byl upřímný, někteří mě doslova nazývali bláznem a smáli se mi, že nemám věřit všemu, co na internetu vidím.

Použil jsem gel na holení

Co tak zvláštního jsem použil, že to vyvolalo takové reakce? Byl to gel na holení. Mnoho lidí ho používá například na brýle, ale na velké čelní sklo u auta, to byla docela rarita. Přesto jsem se rozhodl, že to udělám. Vzal jsem ho z koupelny, šel k autu a začal ho na sklo patlat. Nešlo to tak jednoduše, jak jsem si myslel, ale když už jsem začal, dokončil jsem to.

Mohlo by vás zajímat:  Marta: Nedala jsem přednost a řidič mi nadával do hloupé blondýny. Když přijela policie, dostal pokutu
Zdroj obrázku: Pixabay

Chvíli jsem ho nechal působit a poté začala opět poměrně náročná práce. Jeho stahování z okna. Použil jsem papírové utěrky, několik hadříků a poté jsem sklo ještě důkladně leštil. Opět nešlo o nic rychlého a jednoduchého. Ale dílo se nakonec podařilo.

Je s tím práce, ale funguje to

Během aplikace, i při stahování gelu z okna jsem byl mírně řečeno rozhořčený. Přece jenom, je to poměrně náročné. Prodávané odmlžovače ve sprejích jsou podstatně jednodušší na použití. Gel je sice náročnější na aplikaci, ale nutno říci, že funguje mnohem lépe. Dočetl jsem se, že je to prý díky tomu, že dokáže bránit zachytávání malých kapiček na skle. Upřímně, je mi to jedno, jak to funguje. Jsem rád, že v tomto počasí můžu sednout do auta a nemusím desítky minut stát, než se mi sklo odmlží. Stejným způsobem jsem gel aplikoval i na ostatní okna, a nyní už nemám ve vlhkých dnech jakýkoliv problém hned vyrazit, s jistotou, že perfektně uvidím.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu našeho čtenáře
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Karel Michalec

O Karel Michalec

Kontakt na autora: karel.michalec@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora