Pojízdné dílenské vozíky mají přehršel užitečných funkcí

Mohlo by se zdát, že dílenské vozíky jsou pouhými stolky na kolečkách. Ovšem každý řemeslník či domácí kutil si uvědomuje praktické vlastnosti, jaké dílenské vozíky mají. Nejsou to jen kusy nábytku se zásuvkami nebo bez šuplíků. Variabilita vozíků spočívá v tom, že si můžete vybrat dílenský vozík v přesných rozměrech, které budou skvěle pasovat přesně na vaše pracoviště. Pokud například nemáte dostatek prostoru, můžete využít dílenský vozík jako pojízdnou pracovnu, jež v sobě ukrývá nářadí v těch místech, kde byste ho chtěli mít a vždy jej tam naleznete.

Mohlo by vás zajímat:  Jak na správné povinné ručení? 3 + 1 rada pro každého motoristu

Širokospektrá nabídka uspokojí všechny zákazníky

E-shop společnosti POLAK CZ, s. r. o., nabízí více variant pojízdných vozíků na kolečkách opatřených užitečnou otočnou brzdou. Vybrat si můžete dílenské vozíky s kolečky pevnými, nebo otočnými. Váš dílenský vozík tak může zastávat plnohodnotnou funkci pracovního stolu na jednom místě. A pokud potřebujete něco konkrétního opravit v jiných částech pracoviště, není problém pracovní stůl na kolečkách přemístit a na daném místě jej opět upevnit.

Dílenský vozík se zásuvkami i bez zásuvek

Pokud si vyberete dílenský vozík bez zásuvek, jeho funkce bude logicky odlišná od toho se šuplíky. Prodáváme dílenské vozíky s policemi bez zásuvek a pak vozíky s několika typy zásuvek. Záleží na každém řemeslníkovi, jakou variantu si vybere. Některé dílenské vozíky mají zvýšenou hranu do členitějších terénů nebo na nezpevněné povrchy. Aby se s vozíky snadno manipulovalo, jsou vybaveny madlem. Jejich praktická stránka se vyjmenovanými vlastnostmi znásobila. Proto se dílenské vozíky uplatní jak v domácí dílně, tak i v průmyslovém provozu. Jejich vysoká nosnost umožňuje využití v jakémkoliv odvětví, dlouhá životnost je zárukou malé opotřebovanosti a mnohaletého praktického využití.