Porsche 911 Carrera S s volantem uprostřed

Jeden by si řekl, že ho v dnešním světě roztodivných úprav vozů všech typů a značek nemůže jen tak něco překvapit. Když však spatříte něco, co jste nejspíše ještě nikdy neviděli, stejně Vám spadne brada a je úplně jedno, zda se jedná o starou Hondu nebo legendární Porsche 911.

A právě o druhém jmenovaném voze bude dnes řeč. Co je na něm tak zvláštního? Žádné obří křídlo, obrovské nasávací otvory a ani až k zemi snížený podvozek? Jen se podívejte do interiéru. Tam totiž neuvidíte nic jiného, než centrálně umístěný volant a sedadlo řidiče. Vzpomínáte na McLaren F1?

Tuto nevšední záležitost s uspořádáním sedadel 1+2 má na svědomí Nigel Tuckey ze společnosti Motorsports Trinity se sídlem v Ohiu, který na voze pracoval víc než rok. Výsledkem je pak vozidlo jako stvořené pro samotářské jedince milující vítr ve vlasech. Že o takový vůz nebude zájem? To byste se divili. Tento konkrétní kousek poprvé veřejnosti představený u příležitosti konání závěrečného podniku sezony ALMS v Petit Le Mans už svého majitele má a na další exemplář už byla podána závazná objednávka.

##P911##