Porsche podporuje budování nabíjecích stanic. Pro majitele aut této značky budou zdarma

S20 1088

Porsche podporuje uvedení svých elektromobilů na trh tím, že investuje do vybudování celosvětové sítě nabíjecích stanic v oblíbených cílových lokalitách, jako jsou vybrané hotely, letiště, muzea, nákupní střediska, sportovní kluby, přístavy nebo unikátní industriální oblasti. Nabíjecí infrastruktura Porsche Destination Charging je všude tam, kde jste i vy.

Jako řidič některého z modelů Porsche Plug-in-Hybrid nebo elektrického sportovního vozu budete nabíjet bezplatně, pokud budete hostem nebo členem tohoto zařízení.

Zdroj obrázku: Tiskové materiály Porsche

V Evropě již bylo instalováno 1 035 nabíjecích stanic na střídavý proud. Do konce roku 2020 se plánuje tento počet zdvojnásobit a mít 2 000 nabíjecích míst ve 20 zemích.

Mohlo by vás zajímat:  Stočený tachometr odhalí několik triků. Při nákupu ojetiny je vždy dobré mít se na pozoru

Program Porsche Destination Charging nám jasně ukazuje, že zákazníci, zejména s high-end vozy, se chtějí cítit bezpečně a komfortně při nabíjení nejen na dálnici, ale také při příjezdu na místo určení.

V rámci programu, Porsche Destination Charging Partner, Porsche poskytuje programovým partnerům bezplatný hardware pro nabíjení. Jedná se o dvě Porsche nabíjecí jednotky o maximálním výkonu 11 Kw/AC včetně Porsche nástěnného wallboxu. S nabíjecí jednotkou partner získává dále technickou podporu a propagaci v navigačním systému Porsche a webových stránkách Porsche.com.

Mohlo by vás zajímat:  Sezónní slevy se vyplatí využít. Na motoristy jich čeká několik

V České republice bylo zatím úspěšně aktivováno 8 nabíjecích míst u čtyř partnerů:

• Čtyřhvězdičkový Hotel Singer
• Čtyřhvězdičkový penzion Jurášek
• Statek Dvůr Perlová voda
• Hotel VP1, Dolní Vítkovice

Zdroj: TZ Porsche
Tomáš Dunajčík

O Tomáš Dunajčík

Kontakt na autora: tomas.dunajcik@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora