Porsche vychází vstříc majitelům veteránů. Jak?

To, že automobilka Porsche nezapomíná ani na lidi, kteří si jejich vůz zakoupili již před časem, dokazuje svým novým činem. Rozhodla se totiž jednak pro majitele veteránů Porsche, jedna také pro automobilové nadšence vydat návod k obsluze těchto veteránů. Takovýto návod k obsluze je velice zajímavý, protože kopíruje původní verzi návodu k obsluze. Pokud tedy nemáte dost peněz, abyste si koupili veterána Porsche, můžete si alespoň přečíst, jak se obsluhuje.

Jak se Porsche stará o svou historii

Porsche ví, že v minulosti vyrobila opravdu ikonické auto. Proto majitelům těchto starých vozů stále ještě poskytuje spoustu péče:

  • vyrábí těžko sehnatelné náhradní díly na model 911,
  • pro majitele veteránů organizuje spoustu oficiálních akcí,
  • a nyní také znovu tiskne původní příručky k obsluze.

Prodej staro-nového návodu k použití

Tuto příručku o obsluze vozu si mohou zájemci sehnat na stránkách Porsche Classic. Pokud se podíváte na tyto stránky, zjistíte, že k dostání je celkem 700 takových příruček a ke koupi jsou v ceně od 1 600 do 3400 Kč (v přepočtu). Najdete zde technické údaje vozu, postupy pro různé opravy vozu, záruky a mnohé další. Protože se jedná o vcelku dostupnou cenu, očekává o tuto příručku zájem jak u majitelů veteránů, tak také u automobilových fanoušků.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Historie Subaru Legacy RS

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora