Potápěč našel pod hladinou utopené auto. Vlezl dovnitř a byl překvapen, co všechno ještě funguje

Loving Couple Dives Among Corals Fishes Ocean

Při potápění se dá narazit na celou řadu unikátních věcí. Obvykle se lidé potápí proto, aby obdivovali podmořský život. Čas od času ale narazí také na různý nepořádek, na odpadky, které lidé hodí do vody. Narazit ale při potápění na vrak auta, to není až tak běžné. Je proto jasné, že když dojde k podobnému nálezu, je zvědavost silnější a takové auto se musí ihned prozkoumat.

Utopený Ford

Na první pohled bylo u utopeného vozu patrné, že zde už nějakou dobu leží. Voda a pod hladinou probíhající procesy a život se na něm podepsaly. Na první pohled tak nebylo přesně identifikovatelné, o jakou značku se vlastně jedná. Proto musel potápěč zamířit až k zádi vozu a zde očistit místo, kde se nachází logo vozu. V tu chvíli bylo jasné, že se jedná o automobil značky Ford. Potápěč však nezůstal jenom u tohoto zjištění a rozhodl se, že auto prozkoumá.

Mohlo by vás zajímat:  Voda může být nebezpečnější, než se zdá. I malá louže někdy znamená velký problém

Mnoho věcí fungovalo

Nejprve se pokusil vzít za dveře, ale ty byly zamčeny a otevřít nešly. Auto má ale i mnoho jiných mechanických částí, které lze za normálních okolností zavírat, otevírat nebo s nimi různě hýbat. A tak jako první otevřel víčko nádrže. Nejenom že to šlo, ale také se mu povedlo hlavní zátku dokonce i odšroubovat.

@ayofishing

Found car underwater extended cut-full video on ya channel-The River Steward #foryou #foryoupage #ford #car #cars #carss #explore #exploring #water

♬ original sound – Ayo

Vzhledem k absenci skel nebylo až tak těžké dostat se přímo do vozu. A i tady řada mechanických věcí skutečně fungovala. Nebyl problém otevřít úložný prostor u spolujezdce, ve kterém se však nic nenacházelo. Stejně tak nebyl problém ani s pohybem páček pod volantem. Dokonce šla otevřít také loketní opěrka, pod kterou byl také prázdný prostor. S čím naopak pohnout nešlo, byla řadicí páka.

Zničený vrak

Na vozu bylo na první pohled vidět, že už je ve vodě opravdu dlouho a že už toho moc nenajezdí. Ani kdyby se vytáhl a nechal zrenovovat. Zarážející však je, že se auto mohlo jenom tak ztratit bez toho, aby ho někdo dříve našel.

Zdroj: Tiktok/@ayofishing