Pro koho je operativní leasing? Láká každého, kdo chce nové auto a žádné starosti

Pojem operativní leasing je poslední roky celkem známý. Vychází z klasického finančního leasingu, který je určený k financování firemních vozů. Současná modernější forma je dlouhodobým pronájmem, který vychází z trendu mít v životě co nejméně starostí. A že jich klasické vlastnictví vozu může přinášet více než dost. Proto se mu řada lidí touží vyhnout.

Omezení v podobě délky používání vozu začíná mizet

Velkým omezením pro mnoho lidí bylo to, že museli na poptaný vůz sjednat smlouvu s jasně definovanou dobou používání. U mnohých společností tento požadavek stále trvá. Naštěstí tu jsou i firmy moderní, které potvrzují, že v Česku začíná fungovat operativní leasing bez určení doby splácení. Díky němu si zájemci vezmou auto a je na nich, jak dlouho s ním budou jezdit. To přináší opět o starost méně. Ideální pro toho, kdo je spokojen a nechce měnit, stejně jako pro toho, kdo má zálusk na novější model.

Životní styl pro úspěšné

Úspěšní, dobře situovaní a slušně vydělávající lidé si poslední roky zvykli nechávat starosti na jiných. A je jedno, zda jde o péči o zahradu, úklid domu, hlídání dětí, nebo správa a provoz vozového parku. Plně jim vyhovuje především operativní leasing Škoda, který svůj název doplňuje ještě dodatkem „Bez starostí“. A že tento program nabízející auto na splátky plně dostojí svému názvu potvrzuje několik výhod, kam se řadí:

  • druhá sada kol včetně bezplatného přezutí,
  • předplacený servis,
  • zapůjčení náhradního vozu v případě problémů,
  • kompletní POV a HAV.
Mohlo by vás zajímat:  BMW Dixi AM4 na prodej

Stále s novým vozem

Úspěšní lidé nevyhledávají jenom bezstarostný život. Chtějí také udělat dojem. Automobil proto může být i určitou známkou prestiže. U manažerů je kvalita vozu doslova povinností. Výměna vozů formou koupě a prodeje by byla nejenom finančně neefektivní, ale s ohledem na starosti velmi komplikovaná. Není proto divu, že obliba operativního leasingu stále roste. Tato forma využívání vozu umožní kdykoliv přesednout do nového. Tento krok je spojený jenom s pár podpisy. Opět důkaz toho že jde o možnost, jak mít nové reprezentativní modely známých značek a zároveň nic neřešit.

Nejenom pro soukromé osoby. Je i pro podnikatele

Mnoho úspěšných nemá jenom dobrou práci. V řadě případů jde o soukromé podnikatele. V tu chvíli se na řadu dostává další výhoda. Operativní leasing mohou bez problémů vyžívat i firmy – právnické osoby. Plynou jim z toho výhody spojené s faktem, že si jednotlivé platby dají do nákladů. Podobně, jako když je využita půjčka na auto. To znamená nižší daňový základ a méně peněz odvedených státu.

Poptávejte u profesionálů

Chcete také vyzkoušet onu bezstarostnost spojenou s jízdou v nových a kvalitních vozech? Pokud ano, je třeba důkladně vybírat správnou firmu. Začít doporučujeme na portálu https://www.driveto.cz. Tento web pro vás hledá a zveřejňuje ty nejzajímavější a nejvýhodnější nabídky jak pro soukromé osoby, tak firemní klientelu.

Mohlo by vás zajímat:  Alfa Romeo SZ na prodej

 

——————————————————————————————————————–

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora