Prodej svoji káru na autabezbazaru.cz

Už jste si někdy koupili vůz v autobazaru? Hledáte vozidlo od soukromého majitele a v záplavě komerční inzerce jste již bezradní? Ano, většina z Vás má své osobní zkušenosti s autobazarem. Ti z Vás, kteří si své vysněné auto kupovali právě v autobazaru, to dobře znají. Nejdříve zavoláte na inzerát a od někoho kdo zvedne telefon, se dozvíte, že auto vypadá přesně tak jak si přejete. Vy se tedy těšíte na návštěvu a prohlídku, co na tom že je to lán cesty. Když přijedete na místo tak zjistíte, že vůz je v úplně jiném stavu než jste byli ujištěni a na otázku s kým jste tedy mluvili po telefonu se Vám dostane jen obvyklé odpovědi – samozřejmě to byl kolega a samozřejmě tu momentálně není. A Vám pomalu začínají povolovat nervy.

A to zdaleka není vše. Přeci jen se však rozhodnete, že Vám vady na voze zase až tak nevadí (vždyť sem jedete takovou dálku, auto už hledáte dlouho a skutečně jej potřebujete, právě ten Váš model či výbava se těžko k shání, atd.) , prodejce musí někam odběhnout a Vy čekáte. Po 20 minutách, které strávíte přemýšlením o tom jestli skutečně děláte dobře, se vrátí a Vám sdělí, že uvedená cena platí pouze při koupi na úvěr… Ale Vy jste přece chtěli platit hotově! A v hotovosti vůz stojí samozřejmě víc. A to už nevydržíte. Za nezájmu zaměstnance autobazaru zapalujícího si cigaretu tedy odcházíte s pocity zklamání a beznaděje.

Mohlo by vás zajímat:  Pozvánka na Podzimní sraz Škoda v Běšinech

S inzertním serverem www.AutaBezBazaru.cz všem těmto zkušenostem předcházíte. Už první kontakt probíhá přímo s majitelem vozidla. Tedy s tím kdo auto provozuje a zná jej. Nebude se odvolávat na kolegu a informuje Vás o historii vozidla, bude sám rozhodovat o tom, zda Vám např. poskytne slevu z ceny vozu apod.

Nastane tedy situace kdy by jste si „plácli“, ale nemáte dostatečnou hotovost. Nic se neděje. www.AutaBezBazaru.cz Vám samozřejmě pomohou. Máte obavu o stav najetých kilometrů, požadujete povinné ručení či havarijní pojištění? Chcete s jistotou vědět, že vozidlo není kradené a servisní údaje se shodují s tím co Vám tvrdí majitel? To všechno s Vámi vyřešíme. A zdaleka nejen to.

Díky wwwAautaBezBazaru.cz již nemusíte ztrácet čas ani nervy při vyhledávání soukromých majitelů v komerční inzerci, nemusíte se seznamovat s praktikami autobazarů, nemusíte mít strach si koupit auto od soukromé osoby, neplatíte nikomu žádnou provizi či jiný poplatek. A co když chcete auto prodat? Pomůžeme Vám i s prodejem formou fotoinzerce, kterou využívají stovky soukromých majitelů nebo prostě posloužíme radou. Přesvědčte se sami. www.AutaBezBazaru.cz jsou tu pro Vás.

Mohlo by vás zajímat:  Autonapůl - první český carsharing, sdílení aut /