Pronájem luxusní limuzín Mercedes v Praze!

Chcete si v Praze pronajmout luxusní limuzínu značky Mercedes? Hledáte společnost, pro kterou je nejdůležitější spokojenost jejího klienta? V tom případě se nacházíte správně, zvláště jde-li Vám o pronájem vozu i s řidičem!

Firma Limousine-Mercedes transport services Praha zajišťuje letištní i hotelové transfery, ale také možnost výletů v rámci celé ČR. Svůj protějšek jistě vždy potěšíte rozkošným překvapením v podobě okružní jízdy v naší limuzíně Mercedes S Classe nebo Mercedes Viano. Praha je město měst a v projížďka v luxusní limuzíně Vám zážitek z tohoto města jen umocní. V tomto případě si Vás však dovolujeme důrazně varovat! Vaše drahá polovička se může zamilovat nejen do Vás, ale i do našich služeb. Také pro tyto případy Vám však nabízíme ideální řešení, kdy našich profesionálních služeb můžete využít i během Vaší svatby.

Chystáte se v Praze na konferenci či kongres a chcete udělat na své okolí pořádný dojem? Pronajměte si Mercedes S Classe nebo Mercedes Viano a jistě se Vám to podaří! Podobně se můžete prezentovat i na soukromých a firemních oslavách. Dopřejte si luxusu, který si jistě zasloužíte! Naše firma Vám poskytne nejen vynikajícího řidiče, ale v případě Vašeho zájmu a potřeby i profesionální tlumočníky, průvodce a ochranku. Zdá se Vám tato nabídka dostatečně lákavá? To ještě není zdaleka všechno!

Diskrétnost i reprezentativní vystupování je pro nás samozřejmostí. Jistě však oceníte i naši časovou flexibilitu a cizojazyčnou vybavenost našich řidičů, která Vám zaručí, že s námi se nikde v Evropě neztratíte! Spokojenost s naší firmou Vám můžeme garantovat i prostřednictvím řady spokojených klientů, kteří mají s našimi luxusními klimatizovanými vozy jen ty nejlepší zkušenosti. Platit přitom můžete i bezhotovostním způsobem pomocí platební karty. Samozřejmostí je malé občerstvení, které Vám bude v rámci našich služeb připraveno.

Pokud se skutečně rozhodnete využít našich služeb, budete následovat takové osobnosti, jako jsou významní představitelé ze světa hudby Moby, P. Mc.Cartney, Neyo, J. Cash, Depeche Mode, J. Sommerville. Našich služeb však využili a byli spokojeni například i Lakšmí Mittal, V. Kličko, J.Bardem, J.C. Van Damme, D. Hasselhoff, Morgan Freeman, T. Maxová, P. Čech. Mezi těmito osobnostmi se můžete ocitnout i vy!

Mohlo by vás zajímat:  Kupujete ojeté auto? Obezřetně vybírejte autobazar!

Stačí jen velmi málo, volejte
+420 608 94 94 46 a nechte se našimi limuzínami mercedes S Classe nebo mercedes Viano alespoň na chvíli vést do velkého světa ozářeného tisíci reflektorů! Těšíme se na Vás!