První trailer na film Need for Speed

Myslím, že mezi automobilovými nadšenci není nikdo, kdy by nezkusil alespoň jeden díl ze série her Need for Speed. Většinou v nich šlo o vyhrávání pouličních závodů, díky čemuž jste získávali peníze na nová auta a jejich (mnohdy zběsilá) vylepšení. 14. května se do kin dostane stejnojmenný film, který tyto ilegální závody přenese i na promítací plátno. 

Studio DreamWorks, pod jehož taktovkou natáčení filmu probíhá, uvolnilo první trailer, který nám ukazuje, na co se vlastně můžeme těšit. Příběh se točí okolo Tobeyho Marshalla, který se díky svému obchodnímu partnerovi dostal až do vězení. A jak to tak bývá, po propuštění plánuje Marshall pomstu, která se točí okolo závodů rychlých aut. Jeho bývalý partner se však vše dozví a vypíše vysokou odměnu na jeho hlavu. Jak to dopadne asi zjistíme až při premiéře.

Každopádně kromě Aarona Paula, který si střihl hlavní roli, se ve filmu objeví také Imogen Poosts, Dominic Cooper a Michael Keaton. Tito herci se budou prohánět například v Lamborghini Sesto Elemento, Bugatti Veyron Super Sport World Record Edition, Koenigseggu Agera R, Fordu Mustang nebo GTA Spano. 

##need_film##

Zdroj: DreamWorks