Půjčovna dodávek – Euro půjčovna

Myslíte si, že nikdy nebudete potřebovat služby autopůjčovny? To již si myslela celá řada lidí před Vámi. Osud je však nevyzpytatelný a Vy nikdy nevíte, co se s Vaším čtyřnohým miláčkem stane. Zvláště v nebezpečné situaci se navíc nacházíte, pokud vůz potřebujete pro Vaši každodenní obživu. Kdo si pak v dnešní době může dovolit ihned zakoupit nové auto? Navíc je to rozhodnutí na delší dobu, protože kdo by se chtěl při takové investici unáhlit. Právě pro dobu možného rozhodování je ideální naše půjčovna dodávek.

Ve chvíli, kdy se vám nějaká taková nenadálá nepříjemnost přihodí, můžete využít právě naše služby! Proč? Třeba jen proto, že nabízíme nejnižší ceny na trhu, kdy Vám navíc vůz zapůjčíme na neomezený počet kilometrů. Vaše služby jsou pro Vás připraveny i v případě, že se nacházíte v momentální tísni. Dodávku Vám zapůjčíme hodinově již od 140 Kč/hod. Pozor! Nedisponujete v současnosti potřebným řidičským oprávněním? Půjčovna užitkových vozů Euro půjčovna nabízí služby profesionálního řidiče, a to již od 150 Kč/hod!

Nijak přitom u nás nejste limitováni, protože naše půjčovna dodávek disponuje užitkovými vozy různých velikostí a mírou užitnosti. Potřebné vozidlo Vám dokonce přistavíme přímo do místa Vašeho bydliště či sídla firmy. Obrátit se na nás můžete kdykoli. Neřešíme víkendy, nezajímají nás svátky. Jsme tu stále připraveni jen pro Vás! Užitkové vozy Vám zapůjčíme pro jízdu po celé Evropě a řada našich spokojených zákazníků by Vám mohla potvrdit, že jsou vždy ve vynikajícím technickém stavu. K tomu si navíc můžete zapůjčit manipulační a upínací prostředky ZDARMA. Zdá se Vám to nemožné? To ještě není zdaleka všechno!

V ceně pronájmu dodávky je totiž započítáno i povinné ručení a dálniční poplatky na území celé ČR. Stejně tak je tomu s příslušenstvím a dálniční daní. Naše asistenční služba potom funguje nonstop 24 hodin denně. Taková nabídka už stojí minimálně za zvážení! V případě jakékoli potřeby nás neváhejte kdykoli kontaktovat a my Vám můžeme slíbit, že nebudete zklamáni. V případě, že dáváte přednost osobní návštěvě, bez obav nás navštivte přímo v centru Prahy, kde sídlíme u metra Křižíkova. Vaše vozidlo můžete zaparkovat v bezpečném oploceném areálu zcela ZDARMA.

Mohlo by vás zajímat:  MAXI půjčovna - půjčovna dodávek

Pro další informace navštivte web Europujcovna.cz

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU A VZÁJEMNOU SPOLUPRÁCI!