Range Rover Evoque ve speciální edici Sicilian Yellow

Když přišel na trh, rozdělil ho na dva tábory – jeden ho miloval, druhý nenáviděl. Řeč je o velmi extravagantním Range Roveru Evoque, jehož zajímavý a výstřední design můžete nyní podtrhnout koupí nové limitované edice

Ta se jmenuje Sicilian Yellow a z fotek jistě poznáte, kam název směřuje. Ano, na křiklavě žlutou barvu, kterou doplňuje kontrastní střecha v odstínu Santorini Black. Pokud byste však chtěli vypadat méně křiklavě a přesto se Vám líbí žlutá Sicilian, můžete si koupit i opačnou kombinaci – tedy černou karoserii se žlutou střechou. V obou případech také dostanete 20-ti palcová kola, zatmavená světla a mlhovky nebo nový zadní spoiler. 

Mohlo by vás zajímat:  Volkswagen ukazuje předzvěst nového SUV

Podobné hrátky s barvičkami se odehrávají také v interieru, kde dá žlutý pás najít prakticky po celé délce palubní desky. Stejnou žlutou jsou prošívána také sedadla nebo detaily středového panelu.

O pohon se stará trojice motorů, která kopíruje nabídku standardního Evoque. Z benzínových motorů je na výběr varianta Si4 s výkonem 240 koní, která spolupracuje s pohonem všech kol a 6-ti stupňovým automatem. Z naftových motorů jsou k dispozici verze eD4 s výkonem 150 koní resp. SD4 s výkonem 190 koní. Silnější „nafťák“ lze kombinovat s 6-ti stupňovým manuálem nebo automatem a pohonem všech kol, zatímco slabší jednotka je k dispozici pouze s manuálem a výběrem mezi čtyřkolkou a dvoukolkou. 

Mohlo by vás zajímat:  Nissan představil další crossover

Do prodeje se limitovaná edice, vycházející z výbavy Dynamic, dostane v květnu za cenu okolo 1 378 000 Kč. K dispozici bude karoerie se třemi i pěti dveřmi.