reklama The Ride of her life na Subaru WRX STI

Subaru se rozhodlo reklamu na nové WRX STI pojmout jako trailer k filmu The Ride of her life! (Jízda jejího života!). A nás může jen mrzet, že podobný film nikdy nevznikne.

Celý trailer působí dojmem že jde o béčkový film ve stylu 70. let, koneckonců, i ten font nápisu připomíná slavný Vanishing point. Lokální šerif někde na středozápadě USA má hodnou dceru. Ta si jednou stopne frajera v modrém WRX STI a drama je na světě. Marně šerif vyhrožuje dceři, marně varovně střílí na řidiče modré bestie. Nic naplat, zakazované ovoce nejvíce chutná, takže dcera se s řidičem stýká častěji, nechává se vozit, myje mu auto a nakonec uteče z domova.

Mohlo by vás zajímat:  Anketa Car of the Year si zatloukla poslední hřebík do rakve. Odpůrci elektromobilů zuří

Nás ovšem hlavně nadchnou nádherné průjezdy jednoho z posledních mohykánů mezi čtyřkolkami s rallyovými geny. Několik nádherných driftů v oblacích prachu, skoky a krásné filmové projetí billboardem i požárem. Nevím jak vy, ale já mám opět pocit, že si musim neodvratně nějaké WRX pořídit. Každopádně reklama je velice povedená a přesně se k charakteru vozu hodí.

##WRXRide##

Zdroj:therideofherlife.com