Renault a Dacia oznámily dvě novinky pro Frankfurt

Jeden z nejvýznamnějších světových autosalonů se blíží a Renault oficiálně představil své plány pro Frankfurt. Z novinek se můžeme dočkat konceptu od Renaultuomlazeného modelu Duster od Dacie. Vystaveny ale budou i další vozy.

Frankfurtský autosalon své brány otevře 10. a 11. září, což budou dny vyhrazené pro tisk. Během nich Renault plánuje představit světu zcela nový koncept luxusního automobilu, který by měl dále rozvíjet prvky současného designového stylu značky. Po jeho boku se vůbec poprvé objeví společně šest starších konceptů, které Renault vedly k jeho nynější podobě. Vystaveny také budou všechny elektromobily značky.

Mohlo by vás zajímat:  Škoda Octavia III

Veleúspěšný vůz Dacia Duster (foto v galerii), na některých trzích prodávaný pod značkou Renault, se ve Frankfurtu dočká výrazně omlazené podoby. Očekávat se dá změna celé přední části, zadních světlometů a modernizací pravděpodobně projde také interiér a motorová paleta.

To jsou prozatím jediné informace, které Renault oficiálně vydal. Pro bližší detaily a případné fotografie vozů si budeme muset počkat až do začátku samotného autosalonu.

Zdroj: Renault