Renovace veteránů v Brně

Mít v garáži veterána. Naleštěné auto, které vytáhnete na projížďku jen v krásných slunečných dnech. Tento sen má celá řada mužů, kteří si i v dospělosti dokážou vzpomenout na touhy svého dětství. Většina automobilových fandů se ale musela snu vzdát, protože vzali v úvahu starosti, které jsou s pořízením veterána spojené. Nejde totiž jen o jeho koupi, ale především o následnou náročnou renovaci. Kdo si sám troufne na takto náročný úkon? Zde mají výhodu sběratelé veteránů, kteří bydlí v Brně nebo jeho okolí. Autoservis autodílny Kočer tu zná snad každý z nich.

Odborníci z brněnského autoservisu zákazníkům rádi pomůžou nejen s částečnou, ale také s celkovou renovací veterána. O tom, že se klient nachází v dobrých rukou, přitom nemusí mít pochyby, jejich dlouholeté zkušenosti mluví samy za sebe. Záruka na odvedenou práci je pro ně samozřejmostí. Nabízí opravy a repas rozličných dílů, renovace motorů, převodovek i podvozku. Bez problémů však zvládají i zařídit profesionální čalounění automobilu, pískování poničených částí a jejich lakování, stejně tak i chromování a zinkování.

Každý milovník automobilových dědečků tuto situaci zřejmě někdy zažil. Snaha opravit poničenou část vozidla by byla, peníze jsou našetřeny, konkrétní díl se však stále nedaří sehnat. Tyto starosti u brněnského autoservisu Autodílny Kočer s.r.o, do značné míry odpadají. Pracovníkům autoservisu se většinou podaří chybějící díl sehnat! Vůz je pak jen stěží rozeznatelný od originálu.

Mohlo by vás zajímat:  Ochranné potahy do auta pro psy

Cena za rekonstrukci automobilu je přizpůsobena každému zákazníkovi na míru. Určuje se podle toho, co přesně zákazník chce, jestli si sám opatří náhradní díly a především s ohledem na to v jakém stavu je jeho veterán. Nemusí se přitom obávat, že by se ho někdo snažil ošidit. Postup každé renovace je detailně zachycen prostřednictvím fotodokumentace a klient jej při přebírání vozidla obdrží ve formě CD.

Nerozhodným zákazníkům pracovníci autoservisu případně rádi pomohou při výběru veterána, který by nejvíce odpovídal jejich představám. Rady lidí zběhlých v oboru jsou přitom samozřejmě k nezaplacení. Proto se do tohoto autoservisu rádi sjíždějí milovníci starých automobilů nejen z Brna, ale ze všech koutů České republiky. Renovace veteránů v Brně je ta pravá volba pro milovníky starých vozidel.

Autodílny Kočer nabízejí také kontrolu kapacity autobaterie a případné doplnění elektrolytu. Samozřejmostí je i výměna akumulátoru, pokud je to nutné. K běžným činnostem autoservisu Kočer patří i výměna stahování oken, startérů, alternátorů a zámků vozidla a všechny další úkony související s opravou a servisem vozidel. Je vcelku lhostejné zda má majitel klasický automobil nebo veterána. V autodílnách Kočer se všechna vozidla cítí jako v lázních.
 

Mohlo by vás zajímat:  Jak jednoduše sjednat povinné ručení?