Renovace veteránů v Brně

Mít v garáži veterána. Naleštěné auto, které vytáhnete na projížďku jen v krásných slunečných dnech. Tento sen má celá řada mužů, kteří si i v dospělosti dokážou vzpomenout na touhy svého dětství. Většina automobilových fandů se ale musela snu vzdát, protože vzali v úvahu starosti, které jsou s pořízením veterána spojené. Nejde totiž jen o jeho koupi, ale především o následnou náročnou renovaci. Kdo si sám troufne na takto náročný úkon? Zde mají výhodu sběratelé veteránů, kteří bydlí v Brně nebo jeho okolí. Autoservis autodílny Kočer tu zná snad každý z nich.

Odborníci z brněnského autoservisu zákazníkům rádi pomůžou nejen s částečnou, ale také s celkovou renovací veterána. O tom, že se klient nachází v dobrých rukou, přitom nemusí mít pochyby, jejich dlouholeté zkušenosti mluví samy za sebe. Záruka na odvedenou práci je pro ně samozřejmostí. Nabízí opravy a repas rozličných dílů, renovace motorů, převodovek i podvozku. Bez problémů však zvládají i zařídit profesionální čalounění automobilu, pískování poničených částí a jejich lakování, stejně tak i chromování a zinkování.

Mohlo by vás zajímat:  Jak připravit svůj vůz Škoda na zimu? Svépomocí nebo v odborném servisu?

Každý milovník automobilových dědečků tuto situaci zřejmě někdy zažil. Snaha opravit poničenou část vozidla by byla, peníze jsou našetřeny, konkrétní díl se však stále nedaří sehnat. Tyto starosti u brněnského autoservisu Autodílny Kočer s.r.o, do značné míry odpadají. Pracovníkům autoservisu se většinou podaří chybějící díl sehnat! Vůz je pak jen stěží rozeznatelný od originálu.

Cena za rekonstrukci automobilu je přizpůsobena každému zákazníkovi na míru. Určuje se podle toho, co přesně zákazník chce, jestli si sám opatří náhradní díly a především s ohledem na to v jakém stavu je jeho veterán. Nemusí se přitom obávat, že by se ho někdo snažil ošidit. Postup každé renovace je detailně zachycen prostřednictvím fotodokumentace a klient jej při přebírání vozidla obdrží ve formě CD.

Mohlo by vás zajímat:  Když nemůže klient k Volvu, přijede Volvo ke klientovi

Nerozhodným zákazníkům pracovníci autoservisu případně rádi pomohou při výběru veterána, který by nejvíce odpovídal jejich představám. Rady lidí zběhlých v oboru jsou přitom samozřejmě k nezaplacení. Proto se do tohoto autoservisu rádi sjíždějí milovníci starých automobilů nejen z Brna, ale ze všech koutů České republiky. Renovace veteránů v Brně je ta pravá volba pro milovníky starých vozidel.

Autodílny Kočer nabízejí také kontrolu kapacity autobaterie a případné doplnění elektrolytu. Samozřejmostí je i výměna akumulátoru, pokud je to nutné. K běžným činnostem autoservisu Kočer patří i výměna stahování oken, startérů, alternátorů a zámků vozidla a všechny další úkony související s opravou a servisem vozidel. Je vcelku lhostejné zda má majitel klasický automobil nebo veterána. V autodílnách Kočer se všechna vozidla cítí jako v lázních.
 

Mohlo by vás zajímat:  Kupujete ojeté auto? Obezřetně vybírejte autobazar!