Rolls-Royce – První rendery zvažovaného SUV

O velkém SUV od britského Rolls-Royce se šušká již delší dobu, ale žádné oficiální rozhodnutí ještě vydáno nebylo. Víme však, jak situaci vidí samotná značka, a máme pro Vás první neoficiální rendery možného vzhledu podobného modelu.

Dle vyjádření vedení samotného Rolls-Royce není záležitost SUV otázkou, zda ho vyrobit či ne. Segment velkých a luxusních SUV stále roste a byl stabilní i v době největší krize, takže nabídnout podobný vůz rozhodně smysl dává. Rolls-Royce spíše zvažuje, zda by SUV nebo crossover byl schopen dodržet charakter značky a zapadl tak do portfolia. Designéři v současnosti pracují na možných podobách vozu. Uvažuje se prý nejen o karoserii typické pro daný segment, ale také o zvýšeném shooting breaku.

Mohlo by vás zajímat:  Chevrolet ukázal koncept Colorada ZR2

Žádné vývojové skicy přirozeně dostupné nejsou, alespoň ne veřejně. Existuje ovšem celá řada lidí, která je schopna za pomoci počítače vytvořit realistické rendery. Některé z nich najdete v galerii pod článkem. Pokud však podobný vůz bude schválen do výroby, od jeho příchodu na trh nás dělí ještě dlouhá řada let. Myslíte si, že by SUV značky Rolls-Royce mělo úspěch?

Zdroj: autonews.com, autocar.co.uk, autoexpress.co.uk, theophiluschin.com