Rus v kopci vypadl ze své Fabie. Ta se nekontrolovaně rozjela mezi lidi

Těžko říci, co se honilo ve voze tomuto Rusovi, který se se svou Škodou Fabia vydal zdolat ne příliš prudký kopec. Když už byl téměř na jeho vrcholu, započal zcela nepochopitelný manévr, kdy své auto začal parkovat napříč silnicí, která na kopec vedla. Asi nezjistíme, zda měl v plánu se otočit a jet směrem dolů, nebo zde zaparkovat. Ani jedno se mu ale nepovedlo.

Nepochopitelné manévry

To, co se svým vozem v kopci dělá, začalo zajímat řadu dole kempujících lidí. Nejenom, že díky tomu můžeme počínání tohoto Rusa také vidět, ale vyvolaná pozornost dost možná zachránila životy, jelikož před jeho vozem dokázal každý uskočit a škody zůstaly jenom na majetku. V jednu chvíli totiž Rus příčně v kopci konzultuje svůj manévr patrně se svým kamarádem. Těžko soudit, co mu radí, ale nápad to asi nebyl úplně nejlepší.

Zdroj obrázku: iStock.com

Couvání, pád z vozu a nekontrolovatelná jízda

Po chvíli dohadování, kdy řidič stále napůl vylezlý z vozu něco řeší, začne jeho Fabia couvat. To už její majitel neustojí, a i když se všemožně snaží udržet a naskočit zpět za volant, nedaří se mu to. Končí na prašné cestě a jak on, tak jeho kamarád, a hlavně i lidé dole moc dobře vědí, co to znamená. Nezajištěné auto a sklon kopce udělají své a jeho Fabia si to začne směřovat dolů. Bohužel mezi několik kempujících lidí.

Naštěstí bez zranění

Snad jen díky tomu, že vyvolal tolik pozornosti, nedošlo k žádnému vážnému zranění. Díky tomu, že ho každý pozoroval, se mohli lidé včas jeho nekontrolované jedoucí Fabii vyhnout. Ta při jízdě z kopce nabrala poměrně slušnou rychlost, zničila několik stanů a dalšího kempingového vybavení a svou jízdu zastavila až o jeden ze zaparkovaných vozů. Výraznější škoda tak vznikla jenom na majetku, což může být pro majitele vozu určitá polehčující okolnost, jelikož za to co udělal se svým vozem, by si zasloužil odebrat řidičský průkaz do konce života. Pokud ho vůbec má?

Mohlo by vás zajímat:  Jaký je výsledek nejnovější výzvy Top Gearu?

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora