S využitím běžeckého pásu uspořádal netradiční automobilový závod. Vyhrál jasný favorit

Běžecké pásy mají pro většinu lidí jenom jedno jediné využití. Kupujeme je a potom vlastníme proto, že si díky nim chceme zlepšit jak kondici, tak i postavu. Můžeme na nich běhat, ale i chodit, v různé intenzitě a náročnosti. Koho ale běžecký pás omrzí, nemusí ho nechat jenom tak ležet doma v koutě. Může ho využít hodně netradičním způsobem. Zvláště pokud se jedná o fanouška automobilů.

Unikátní automobilové závody

Kdybychom si měli představit automobilový závod, každého jistě napadnou souboje závodních speciálů na uzavřeném okruhu. My ale máme na mysli modely autíček. V takovém případě si lidé velmi často představí klasické autodráhy. S těmi si však nemusí hrát jenom děti, protože jsou oblíbenou kratochvílí i mnohých dospělých.

Ani autodráha však není to, kde autor netradičního videa uspořádal svůj závod automobilových modelů. Posloužil mu k tomu zapnutý běžecký pás, na kterém závod odstartoval. A i když na první pohled zní něco takového nudně, podívaná to byla vcelku zajímavá.

Rychle a zběsile, nebo Mario Kart?

Fanoušek modelů proti sobě postavil dva závodní týmy, kdy každý z nich měl k dispozici několik automobilů. Z hlediska počtu jasně dominovaly menší modely známé ze série Mario Kart. Druhý tým byl postavený na modelech o něco větších, z filmové série Rychle a zběsile, tedy v originále Fast nad Furious. Tento film měl mnoho fanoušků a řada z nich má modely vozů, které se ve filmu objevily, doma na poličce.

@thetreadmillguy

Who’s watching the new fast and furious ?? #fastandfurious #FordMaverick #supra #car #jeep #mario #luigi #race #cars #nascar #mazda #yoshi #skyline

♬ Beggin‘ – Måneskin

A kdo nakonec vyhrál? Souboj to byl poměrně napínavý a posledními dvěma závodníky byla malá motokára a známá Toyota Supra. Ta se poměrně snadno dostala do vedení, když ostatní závodníci odpadli. Konkurentem byla pouze jedna malá motokára. Chvíli to vypadalo, že se už nic nezmění. Když v tu chvíli Toyota ztratila stabilitu a během své kolize smetla soupeře. I přes tento karambol nezbývá než ji vyhlásit vítězem celého netradičního klání.

Zdroj: Tiktok/@thetreadmillguy