Samolepky nemusí být vždy dobrý nápad. Po čase mnozí litují, že je na auto nalepili

Řada lidí má potřebu vylepšit si své auto. Někteří se snaží zaměřit na jeho výkon, další zase na vzhled. Někteří jdou na to skutečně radikálně, druzí se smíří s decentními úpravami. Mezi ty může patřit třeba i polepení auta různými samolepkami. Ty často vyjadřují různé postoje a názory. Sice není nic špatného, dát je najevo veřejně, ale v mnoha situacích to může být chyba.

Ne každému se líbí jiný názor

Vylepení samolepky, která vyjadřuje konkrétní názor, nemusí být každému po chuti. Často se můžete setkat s tím, že lidé budou na názor, se kterým nesouhlasí, reagovat různorodě. Málokdo je natolik tolerantní, že dané vyjádření bez mrknutí oka přejde. Naopak se dá očekávat, že reakce budou mnohem drsnější. A co může hrozit?

Verbální útoky na silnici

Pokud řidič v koloně nebo řidič, který vás předjíždí nebo za vámi jenom jede, začne gestikulovat a ukazovat na vás nějaká neslušná gesta, je třeba začít přemýšlet, proč tomu tak je. Ne vždy je důvodem vaše chování za volantem. Často ho jenom rozčílí vyjádření vašeho názoru pomocí samolepky na autě. A tak vám chce ukázat, co si o tom myslí. Podobných vyjádření rozhodně nemusí být málo.

Zdroj obrázku: Freepik

Agrese za volantem

Pokud řidiči jiných aut zůstanou jenom u verbální agrese, je vše víceméně v pořádku. Horší je, když přestoupí k něčemu radikálnějšímu. Někteří jsou schopni kvůli samolepce vyjadřující názor začít druhého například záměrně blokovat, vytlačovat ze silnice, nebo se ho snaží dokonce vybrzdit. To vše klidně jenom kvůli samolepce, se kterou nesouhlasí.

Klasický vandalismus

Vaše auto může být klidně zaparkované u domu, a přesto bude samolepka na karoserii někomu vadit. V lepším případě si dotyčný jenom zanadává. V tom horším se rozhodne, že vaše auto poničí. Pokud na něm ráno najdete několik škrábanců, stalo se cílem vandala. Možná jenom proto, že na něm máte nesprávnou samolepku.

Zdroj: https://www.oleantimesherald.com/outdoors/everyday-hunter-why-do-people-put-stickers-all-over-their-vehicles/article_60b7334e-d181-11e4-8453-27f8a20c846e.html