Škoda Octavia RS se představí v Goodwoodu!

Škoda ve dnech 11. až 14. července představí na Festivalu rychlosti v Goodwoodu ve světové premiéře nový vůz Octavia RS, který vychází z nové generace modelu Octavia, uváděné na trh od začátku roku 2013. Nová Škoda Octavia RS je delší, širší a lehčí než její předchůdkyně a je to nejrychlejší Octavia, která byla dosud vyrobena. 

V jihoanglickém Goodwoodu bude Octavia RS představena veřejnosti v rámci „Festival of Speed Moving Motorshow“, který se koná od čtvrtka 11. července 2013. Octavia RS bude hvězdou pavilonu značky Škoda, kromě toho se vůz zúčastní i závodu do vrchu.

Goodwood Festival of Speed je motoristická akce, která se od roku 1993 každoročně koná v areálu Goodwood House v Goodwoodu u Chichesteru v hrabství West Sussex v Anglii. Pořadatelem je sportovní nadšenec Charles Gordon-Lennox, hrabě z March a Kinrary. Je to největší akce svého druhu na světě, která každoročně přivítá až 200 000 nadšených fanoušků.

Podrobné technické informace budou zveřejněny při příležitosti představení vozu. Těšte se na jednu z nejlepších evropských motoristických akcí! 

Zdroj: Škoda Auto