Škoda Octavia s paketem Dynamic Plus – co nabídne?

Paket Dynamic plus je sportovní paket, o který budou doplněny Octavie třetí generace na konci svého cyklu. Tento paket má vyvolat dojem, že se jedná o sportovní vůz. Vzhledem například může připomínat model RS. A i když je takto opticky přitažlivější, zákazník si nemusí připlácet za sportovní verzi – což je pro něj jistě příjemné (za předpokladu, že sportovní provedení vozu opravdu nechce).

V čem bude rozdíl?

Rozdílů mezi klasickou Octavií a Octavií s paketem Dynamic plus bude hned několik:

  • Vnější zpětná zrcátka budou vyvedena v černé barvě.
  • Maska chladiče vozu bude taktéž v černé barvě.
  • Ztmavená skla.
  • Přední spoiler s černým sportovním lemem.

Paket Dynamic plus – přitažlivý pro výrobce i zákazníky

Výrobce rád poskytne svým zákazníkům výrobek, který se liší od ostatních, za který si ale nemusí zákazník tolik připlatit. A právě to zákazník ocení – má vůz, který se opticky blíží k verzi RS, avšak nemusel tolik platit za sportovní výbavu vozu. Cena příplatku za paket Dynamic plus ale není dosud známá. Kromě výše zmíněných vylepšení vozu se můžeme těšit také na černý zadní difuzor a černý spoiler na víku zavazadlového prostoru.

Jaká kola jsou k dispozici?

Vybírat si můžete z několika druhů kol – základem jsou černá kola Trius (17 palců) vyrobená z lehkých slitin a poté také dvoubarevná kola Hawk (17 palců) – ta jsou v kombinaci se stříbrnou a lesklou černou barvou. Nakonec si můžete zvolit kola Vega (18 palců), která jsou taktéž dvoubarevné v černém lesklém a stříbrném leštěném laku.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Plány automobilky Audi do budoucna