Škoda odhaluje novinky. Jak nový Superb, tak i úplně první elektromobil. Sledujte online!

11

Odhalení novinek automobilek se většinou koná na prestižních autosalonech. Tuzemská Škoda se aktuálně rozhodla k poměrně unikátnímu kroku. Jakému? Nehodlá novinku představit na některém z autosalonů, ale na místě, které aktuálně žije hokejem. Fanoušci tuší, že to bude na Slovensku, konkrétně v Bratislavě. Zase až tak zvláštní to není, jelikož Škoda je dlouhodobě hlavním partnerem a tak se přímo nabízí možnost se předvést.

Jaké novinky budou představeny?

Už poměrně dlouho probíhá klasická mediální kampaň, která má nalákat fanoušky k tomu, aby nejenom sledovali odhalení, ale aby se těšili na to, co přijde. Představeny mají být hned dvě novinky. Tou první má být omlazený Škoda Superb, který však dle našeho názoru zůstane lehce v pozadí. To proto, že druhou novinkou má být skutečný unikát. Historicky první elektromobil značky Škoda. Zatímco konkurence už má zástupy elektrických modelů, mladoboleslavská automobilka si zatím dávala na čas. O to více odhalení elektromobilu Škoda láká.

Mohlo by vás zajímat:  Subaru ukázalo modernizované MPV Trezia

Nejste v Bratislavě? Sledujte online přenos

Pokud není ve vašich silách dostavit se přímo na místo představení obou vozidel, nezoufejte. Vše můžete sledovat i z pohodlí domova. Nic vám neunikne díky živému přenosu, který Škoda připravila. Za pár minut startuje. Pohodlně se usaďte a pojďte na to!

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora