Škoda Rapid Combi bude další variantou Rapidu!

Již včera jsme Vás informovali, že ve Škodovce se nejspíše „peče“ Rapid hatchback. Ten doplní v Evropě prodávaný liftback a v Číně prodávaný sedan. Kdo by si však myslel, že to české automobilce stačí, pletl by se! Škoda totiž chystá i Rapid Combi!

Praktičtější varianta bude vycházet z nejlepších tradic kombi od Škodovky, které vždy nabízela výhodný poměr cena:užitná hodnota. Hlavním trumfem všech mladoboleslavských kombi je monstrózní zavazadlový prostor. Zde by neměl zahálet ani Rapid Combi, byť přesná data pochopitelně ještě neznáme. 

Mohlo by vás zajímat:  Nová Honda CB125F: Mnohostranný motocykl pro začínající jezdce

Podle prvních renderů by si měl model zachovat svůj rozvor, který těsně přesahuje 2,6 metru. Místo pro zavazadla by se mělo nabrat prodloužením zadního převisu. Kombík by také vyřešil problém s místem nad hlavami zadních pasažérů. 

Cena kombi by měla být lehce vyšší než u liftbacku a je taktéž možné, že praktičtější verze nedostane nejzákladnější motor 1.2 MPI. To jsou ale vše stále jen spekulace. Sériová podoba Rapidu Combi by mohla být známa možná již za rok

Mohlo by vás zajímat:  Klasika od Volkswagenu – nový Golf přijde na trh v únoru

Zdroj: autoevolution.com