Škoda Rapid zachycena s minimálním maskováním!

Automobila Škoda se rozhodla vydat dva oficiální teasery, které zobrazují vybrané části očekávaného modelu Rapid. Člověk nemusí být ani moc vzdělaný, aby poznal, že se jedná o část přední masky s logem okřídleného šípu a kousek zadního světla.

Škodovka si pravděpodobně myslela, že bude nedočkavé zákazníky napínat jako kat na skřipci, avšak pouze do chvíle, kdy zachytili špioni serveru WORLDCARFANS.com prototyp s minimální kamufláží. Výjimkou jsou právě zadní světla, přední mlhovky a fingovaná linie, upravující vykrojení zadních dveří.

Mohlo by vás zajímat:  Hyundai Motor odhaluje první snímky zcela nového modelu Tucson N Line

O Škodě Rapid toho bylo napsáno už dost, opakování je však matka moudrosti, což platí obzvláště u žhavých novinek. Rapid tedy bude zapadat do portfolia automobilky mezi modely FabiaOctavia, takže můžeme očekávat i podobně střižené ceny. Tyto domněnky se však potvrdí až koncem letošního roku, kdy by se měla nová škodovka objevit v prodeji.

Špionážní fotografie, které Vám nyní přinášíme, však nejsou prvním náhledem na předprodukční vůz. Okolí Mladé Boleslavi je totiž včetně přilehlých dálnic poseto mnoha testovacími prototypy, jež bývají viděny stále častěji ve stejných lokalitách. Škoda jen, že se nám na Moravě tohoto pohledu také nepoštěstí.  

Mohlo by vás zajímat:  Volkswagen Gol přišel o pár dveří

 

Fotografie: WORLDCARFANS.com