Škoda Scala Monte Carlo kombinuje skvělý vzhled i dynamiku

Škoda Scala je spíše sportovního charakteru, a právě díky verzi Monte Carlo se tento charakter naprosto zdůrazňuje. Navíc se tak stává odkazem soutěžní historie legendární značky. Nová Škoda Scala Monte Carlo přijíždí a se všemi motory to válí naplno.

Sportovně-dynamický charakter

Jak už je známo, Škoda Scala působí už od pohledu opravdu dynamickým dojmem, díky čemuž se stává téměř sportovním vozidlem. Ovšem ve verzi Monte Carlo se tento dojem ze sportovního charakteru znásobuje. A přitom stačily jen decentní úpravy:

  • černě lakované chromy
  • větší kola
  • honosnější výbava

Podíváme-li se do interiéru, zjistíme, že úpravy jsou zřejmé už od prvního pohledu na přední masku. Především nás zaujme černé odstíny mřížky chladiče, či předního spoileru. Černě vyčnívají také kryty zrcátek, prahy a sedmnáctipalcová litá kola. Za pozornost stojí také sklo pátých dveří, černý spoiler a difusor, černě lakované nápisy a Top-LED světla s animovaným ukazatelem směru jízdy.

Honosná výbava se všemi motory

V interiéru nás zaujmou především sportovní sedadla, která mají integrované hlavové opěrky s potahem Monte Carlo. Za pozornost stojí také design palubní desky a prahových lišt, a v neposlední řade design multifunkčního volantu, řadící páky a madla ruční brzdy.

Scala Monte Carlo je dostupná se všemi motory modelové řady. Díky sportovnímu charakteru a emocionálnímu stylovému designu se stává tahákem pro mladší skupinu zákazníků.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora