Škoda Scala v Česku jen v lepší výbavě. Základ nekoupíte

Chcete si koupit nové auto a přemýšlíte jaké? Pokud se rozhodnete pro českou výrobu, určitě vás zaujme nová Škoda Scala. Tenhle lehce sportovní vůz je sice k dostání za cenu 369 900 Kč, ne ale u nás v republice. Stupeň výbavy Active bohužel není k dispozici. Základem pro Českou Republiku bude výbava Ambition.

Výbava

Scala, kterou si u nás můžete pořídit, se pyšní motorem 1.0TSI o výkonu 85 kw, má manuální šestistupňovou převodovku, šestnáctipalcová kola, infotainment o velikosti více než 6 palců s připojením bluetooth a 4 reproduktory, přední i zadní LED světla, kliky dveří v barvě auta. A to je jen základ, výbavu si samozřejmě za příplatek můžete ještě vylepšit, případně máte možnost přejít na variantu Style. Rozdíl je v tom, kromě jiného, že tento typ má sedmnáctipalcová kola, stejně tak má litrový motor o výkonu 85 kW, infotainment se pyšní rozměrem 8 palců a v autě najdeme osm reproduktorů.

Diesel i plyn

V nabídce automobilky bude k dispozici za příplatek 40 000 Kč také naftový motor. Podle dostupných informací bude od listopadu možná i verze na CNG.

Když to shrneme, nejlevnější model Scaly si můžete koupit ve výbavě  Ambition a cena začíná na 394 000 Kč. Na kompletní ceník se můžete podívat na oficiálních webových stránkách Škody.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Mercedes představil ostré