Škoda Superb v novém faceliftu vypadá opravdu zajímavě

Model Super od automobilky Škoda se dočkal nového faceliftu. Společnost jej odhaluje prostřednictvím designérské skicy. Na vlastní oči můžete tento nový Superb vidět na oficiálním odhalení v Bratislavě. K tomuto odhalení dojde v druhé polovině května. Nový facelift byl očekáván, konečně jsme se dočkali.

Nabitý rok pro Škodu

Automobilka Škoda se pro tento rok skutečně nešetřila. Letos došlo k představení samých novinek:

  • Scala,
  • Kamiq,
  • nová Octavia,
  • první elektromobil e-Citigo,
  • a nyní také nový facelift Superbu.

Prezentace v Bratislavě

Nový Superb se poprvé představí 23. května v Bratislavě. Tento Super by měl mít plug-in hybridní provedení. Není ale jediným vozem, který automobilka představí. Automobilka se těsně před zahájením mistrovství světa v hokeji 2019 rozhodla představit taktéž svůj první elektromobil – Škoda e-Citigo.

Nový facelift

Tředí generace Superbu bude zmodernizována jen velice decentně. Rozdílu si můžeme všimnou u světlometů. Složení LED diod a grafiky světlometů je trošku jiné, také maska vozu je celkově výraznější. Taktéž mlhovky jsou zamaskované. Svítilny na zádi by podle prototypů měly být spojeny, zda se tak ale skutečně stalo podle skicy vidět není. Tento nový model bude poháněn prostřednictvím plug-in hybridního pohonu (což je spojení spalovacího motoru s elektromotorem a baterií, kterou lze dobíjet ze sítě).

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora